Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» Укладач: В.І. Остроух
Бібліографічне посилання: Практикум з геодезії (методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство») / В.І. Остроух. – К.: ДНВП «Картографія», 2022. – 44 с.
Альбом для лабораторных робот по обязательной учебной дисциплине «Ботаника» (Высшие растения) для студентов с иностранным языком обучения
Альбом для лабораторных робот по обязательной учебной дисциплине «Ботаника» (Высшие растения) для студентов с иностранным языком обучения. – К.: ВИДАВЕЦЬ ПАЛИВОДА А.В., 2020. – 106 с.
Визначати гвоздичні – легко! : методичні рекомендації / Мартинюк В. О., Шевчик В. Л., Вашека О. В. – К.: ПАЛИВОДА А. В., 2019. – 29 с.
Тищенко О.В., Вашека О.В., Баданіна В.А.
Альбом для лабораторних робіт з нормативного курсу «Ботаніка» (Вищі рослини) для студентів заочної форми навчання
Альбом для лабораторних робіт з нормативного курсу «Ботаніка» (Вищі рослини) для студентів заочної форми навчання. – К.: ВИДАВЕЦЬ ПАЛИВОДА А.В., 2019. – 108 с.
Баданіна В.А., Тищенко О.В., Вашека О.В.
Методичні розробки до лабораторних занять та питання до модульно-рейтингового контролю з нормативного курсу “Ботаніка” (змістовий модуль “Систематика вищих рослин”) для студентів ННЦ “Інститут біології та медицини”
Методичні розробки до лабораторних занять та питання до модульно-рейтингового контролю з нормативного курсу "Ботаніка" (змістовий модуль ―Систематика вищих рослин) для студентів ННЦ "Інститут біології та медицини" / Упорядн.: В.А. Баданіна, О.В.Тищенко, О.В. Вашека. - Київ: Паливода А.В., 2017. - 69 с.
Методичні розробки до лабораторних занять та питання до модульно-рейтингового контролю з нормативного курсу “Ботаніка” (змістовий модуль “Морфологія та анатомія рослин”) для студентів ННЦ “Інститут біології та медицини”
Методичні розробки до лабораторних занять та питання до модульно-рейтингового контролю з нормативного курсу "Ботаніка" (змістовий модуль ― Морфологія та анатомія рослин) для студентів ННЦ "Інститут біології та медицини" / Упорядн.: В.А. Баданіна, О.В.Тищенко, О.В. Вашека, О.О. Безсмертна. – Київ: Паливода А.В., 2017. – 34 с.
Вашека О. В., Шевчик В. Л.
Визначати злаки – легко! : методичні рекомендації
Визначати злаки – легко! : методичні рекомендації / Вашека О. В., Шевчик В. Л. – К.: ПАЛИВОДА А. В., 2017. – 44 с.
Методичні рекомендації до самостійної роботи зі спецкурсу “Однодольні” на базі Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна (Liliidae)
Вашека О.В., Гайдаржи М.М., Коломієць Т.В., Тищенко О.В. Методичні рекомендації до самостійної роботи зі спецкурсу "Однодольні" на базі Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна (LILIIDAE) / Методичні рекомендації. – К., 2015. – 96 с.
Навчальний посібник підготовлено відповідно до освітньо-наукової програми підготовки студентів освітнього рівня "Магістр" спеціальності 091 "Біологія" галузі знань 09 "Біологія" та програми вибіркової дисципліни "Флора і рослинність України". Завданням посібника є формування у студента теоретичних знань з різноманітності, структури, функцій, закономірностей розвитку, розподілу і функціонування, значення для природних біомів і людини флористичної складової рослинного покриву України, а також умінь і практичних навичок здійснення флористичних досліджень для виваженого природокористування, збереження фіторізноманіття та запобігання існуючих небезпечних явищ і тенденцій, що мають місце у рослинному покриві і довкіллі. Наведено питання для самоконтролю та теми самостійної роботи.
Бібліографічне посилання: Тищенко О.В. Флора України [Електронний ресурс]: навч. посіб. / О.В. Тищенко; ННЦ «Інститут біології та медицини» – К.: 2021. – 284 с.
Фіторізноманіття заповідників і національних природних парків України. Ч.2. Національні природні парки Монографія. Під ред. В.А. Онищенка і Т.Л. Андрієнко
Представлено характеристику рослинності і флори національних природних парків України. Для кожного парку наводиться огляд ботанічних публікацій. Особлива увага приділяється інформації про види з Червоної книги України (2009), Червоного списку МСОП (1997), Європейського Червоного списку (1991) та Додатку І Бернської конвенції.
Підручник «Анатомія рослин» для студентів біологічних спеціальностей вищих навчальних закладів Укладачі: О.О. Панюта, О.П.Ольхович
Наведено основні відомості про будову рослинної клітини, механізм формування і види рослинних тканин, дано характеристику будови та розвитку вегетативних органів. Матеріал викладено у фізіологічному аспекті, що дасть змогу студентам глибше зрозуміти єдність структури і функції рослинного організму.
Навчальний посібник «Анатомія рослин: практикум» для студентів вищих навчальних закладів. Укладачі: О.О. Панюта, О.П.Ольхович
Посібник «Анатомія рослин: терміни» розрахований на спеціалістів, що працюють в різних галузях біології, екології та біотехнології рослин, викладачів вищих і середніх навчальних закладів, студентів біологічних спеціальностей університетів, педагогічних та сільськогосподарських закладів вищої освіти, коледжів і вчителів та учнів ліцеїв, гімназій та спеціалізованих шкіл. Він також буде пізнавальним та корисним для всіх, хто цікавиться світом рослин.
Навчальний посібник «Анатомія рослин: терміни» для студентів вищих навчальних закладів О.О.Панюта, О.П.Ольхович, А.В.Капустян
Посібник «Анатомія рослин: терміни» розрахований на спеціалістів, що працюють в різних галузях фітобіології, викладачів вищих і середніх навчальних закладів, студентів біологічних факультетів університетів, педагогічних та сільськогосподарських вищих навчальних закладів, коледжів, а також учнів спеціалізованих шкіл, ліцеїв, гімназій. Він також буде корисним для працівників видавництв наукової літератури і всіх, хто цікавиться світом рослин.