НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Klinichna medicine logo

«Не на часі» - як часто ми сьогодні чуємо ці слова… Війна обмежила, зупинила, зруйнувала багато чого. Зруйновані будинки, зруйновані міста, зруйновані долі… Біль – це те, що зараз відчуває кожний українець, біль і відчайдушне бажання вистояти, перемогти. «Не дочекаються…!!!» - з цієї думки наш день починається, і нею він закінчується. Як і з думки про наше майбутнє! Це дає нам сили не лише встояти перед навалою зла, але й, попри всі складнощі, зберігати важливі для нас речі, відновлювати втрачене й будувати, хай по-троху, крок за кроком, але невпинно, наше майбутнє!

Kafedra Ecologii ta zoologii LOGO

19 січня 2023 року Подякою Прем'єр-міністра України було відзначено доцента кафедри екології та зоології Анатолія Подобайла

 

 

newlogo with heart new 05.12.2017

Дирекція Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» доводить до відома науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти, що навчаються за всіма освітніми програмами, за якими здійснюється освітня діяльність в Інституті, що другий семестр 2022/23 н.р. буде розпочато з використанням інформаційно-комунікаційних технологій

newlogo with heart new 05.12.2017

Українці – нація нескорених! І зараз, кожним днем свого життя, кожним кроком, кожним вчинком ми доводимо це всьому світові! Ворог цілеспрямовано нищить українську ідентичність, фізично руйнуючи осередки нашої культури, освіти та науки. Але ми стояли, стоїмо і стоятимемо пліч-о-пліч, мужньо протистоячи навалі зла. Армія світла, що захищає свою рідну землю, своїх дітей та їхнє майбутнє.

newlogo with heart new 05.12.2017

Студентська служба працевлаштування «Мавіста» пропонує послуги з організації та проведення навчально-виробничих практик для студентів. Всі зацікавлені можуть більш детально ознайомитись з інформацією та наданими пропозиціями ТОВ "Мавіста".

 

 

newlogo with heart new 05.12.2017

Серце розривається від болю, коли йдеш сьогодні нашим Інститутом. Затягнуті плівкою та забиті щитами вікна нагадують бійниці… Подекуди коридорами продовжує гуляти вітер… Наш гостинний та затишний «Гоґвортс», наша Академія біологічного чародійства більш схожа на середньовічну фортецю під час осади…

chirurgiya logo24 грудня 2022 р. на базі КНП “Київська міська клінічна лікарня №18” відбувся тренінг з тактичної хірургії, на якому учасники мали змогу ознайомитись з системою SurgiField з функціоналом модуля абдомінальної хірургії. Система SurgiField дозволяє створити локальні умови польової хірургічної операційної над ураженою ділянкою тіла з суттєвим забрудненням (наприклад внаслідок застосування високоенергетичної зброї) в умовах відсутності стаціонарної або польової операційної. Створення подібних умов дозволяє проводити хірургічні операції в відносно чистих умовах, що знижує ризики гнійних післяопераційних ускладнень.

newlogo with heart new 05.12.2017

Це не фільм жахів, це гірше за армагедон. Наш рідний Інститут зачаївся в глибокій скорботі. На усіх шести поверхах немає вікон, зруйновані безцінні вітражі – витвори мистецтва, вирвані двері, замки… Вся підлога встелена склом. Сонце не виграє в ньому – плаче разом із нами. Невимовний біль і розпач в перші хвилини від побаченого... «О, Господи! Який жах, жесть, кошмар, треш, капець, так страшно, я в шоці», - слова, які промовляли ті, хто бачив це на власні очі чи на фото в повідомленнях та соцмережах.

newlogo with heart new 05.12.2017

День 31 грудня мешканці віварію ННЦ «Інститут біології та медицини» довго не зможуть забути. Для декого з них це був перший день їхнього життя, день, що пройшов під гуркіт ударів, дзвін битого скла. Однак, навіть досвідчені мешканці віварію, ветерани, дивились на нас в цей день переляканими маленькими оченятами, очікуючи допомоги, шукаючи порятунку. 

 

newlogo with heart new 05.12.2017

Шановні випускники, шановні колеги, друзі! ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка потребує Вашої невідкладної допомоги!

Dear students, dear colleagues and friends! ESC "Institute of Biology and Medicine" of Taras Shevchenko National University of Kyiv requires Your urgent help!

newlogo with heart new 05.12.2017 Дорогі друзі! Від імені дирекції ННЦ «Інститут біології та медицини» прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

 

newlogo with heart new 05.12.2017 17 грудня 2022 року Почесною грамотою Торгово-промислової палати України / Ukrainian CCI було відзначено студентку кафедри екології та зоології, магістерку 2 року навчання Катерину Пилипко.

 

newlogo with heart new 05.12.2017 ННЦ «Інститут біології та медицини» завжди пишався своїми студентами та випускниками – вмотивованими та цілеспрямованими, креативними та наполегливими! Ми завжди раділи їхнім успіхам під час навчання і пишалися досягненням на професійному полі, де вони заявляли про себе, як про гравців «Вищої ліги»! Не став виключенням і цей навчальний рік: успішно завершили навчання студенти-магістри ОПП «Біологія» заочної форми навчання.

 

newlogo with heart new 05.12.2017 Шановні студенти, для отримання стипендії та інших грошових виплат вам необхідно відкрити карту ПриватБанку згідно з наданою банком інструкцією.

 

 

15 грудня 2022 року кафедра біомедицини Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка після неодноразових перенесень через ворожі бомбування та відсутність електропостачання провела чергове засідання Студентського наукового гуртка ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА.

Botanichniy sad embema8 грудня 2022 р. в Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна відбулася чергова онлайн-зустріч учасників Міжнародного проєкту BGCI (Botanic Gardens Conservation International), що була організована координаторами проєкту - вченими Аріадною Рейда (Сіетл, США) і Тоні Елісон.


newlogo with heart new 05.12.2017 01 грудня 2022 р. співробітники кафедри хірургії та кафедри фундаментальної медицини ННЦ ”Інститут біології та медицини” взяли участь в непересічній та безпрецедентній події – «Форумі добрих справ». Організатор заходу – Інститут розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр зібрав на форумі волонтерів, діячів культури та мистецтв, представників закладів вищої освіти, представників бізнесу, організаторів охорони здоров’я – директори департаментів КМДА, провайдерів охорони здоров’я. «Форум добрих справ» - об’єднав на одній платформі різних осіб, але діяльність яких направлення на допомогу ЗСУ, постраждалим внаслідок агресії росії, родичам полонених, іншої діяльності, яка покликана наблизити перемогу України.

svichkaІз сумом повідомляємо, що 1 грудня 2022 на 81 році пішов з життя видатний український біохімік, фізіолог, біофізик, засновник наукової української школи з мембранології, доктор біологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Корнійович Рибальченко, який присвятив 60 років свого життя роботі на благо Університету.

newlogo with heart new 05.12.2017 9 листопада 2022 року, у День української писемності та мови ННЦ «Інститут біології та медицини» долучився до написання ХХІІ Радіодиктанту національної єдності. Це традиція, якій Університет та наш Інститут вкотре не зрадив. Нас вкотре згуртувала мова. Нас вкотре згуртувала спільнодія національного диктанту, яка про наше минуле, теперішнє та майбутнє. Для єднання нам не потрібно збиратися в одному приміщенні. Географія нашої єдності – світ. Серце нашої єдності – Україна!

 

Kafedra biologii roslyn LOGOВпродовж навчання за Освітніми програмами «Ландшафтний дизайн та озеленення» (ОР «Бакалавр») та «Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища» (ОР «Магістр») студенти різних курсів кафедри біології рослин розробляли проєкти озеленення просторів за участі деревних та трав’янистих декоративних рослин. Це дало змогу сформувати обширну базу проєктних пропозицій, з яких були відібрані найбільш вдалі, оригінальні та науково обґрунтовані з ландшафтної точки зору для озеленення прифасадних ділянок головного корпусу ННЦ «Інститут біології та медицини». Завдяки партнерській допомозі компанії Garden Service, яку очолює випускник кафедри Олександр Дмитрієв, проєктні пропозиції студентів поступово втілюються у життя, і територія біля нашого Інституту оживає і заграє новими барвами.

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader