НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

logo movnaДоцент кафедри мовної підготовки ННЦ «Інститут біології та медицини» доц. Грищенко Ірина Василівна взяла участь у Міжнародному стажуванні «Цифрове майбутнє: Змішане навчання / DIGITAL FUTURE: BLENDED LEARNING» (04.04 – 31.05.23).

newlogo with heart new 05.12.2017 Останнім часом життя поставило на «на паузу» цілу низку соціальних, наукових, освітніх та культурних процесів: спочатку пандемія, викликана поширенням вірусу SARS-CoV-2, тепер війна… Однак життя нашого Інституту не зупинялось ані на день!


Klinichna medicine logoНа базі відділу молекулярної імунології Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України 30 травня відбулося знайомство студентів 3 курсу ОП "Лабораторна діагностика" із сучасною лабораторією імунобіології. Відразу, під керівництвом асистента кафедри клінічної медицини Андрія СІРОМОЛОТА, студентами було здійснено відпрацювання уже їм теоретично знайомих методик твердофазного імуноферментного аналізу та імунохроматографічного тесту. Студентами було виміряно в динаміці рівні антитіл у сироватках крові донорів після основних та бустерних ін'єкцій різних типів вакцин проти коронавірусу. Крім того, було проаналізовано типовий LFA тест: детальну структуру касети для реакції, її підложок та інтерпретацію результатів.

chirurgiya logoЗ 18 по 20 травня 2023 року в місті Майнц (Німеччина) проходила 10-та Конференція Європейської Спілки Ендокринних Хірургів (European Society of Endocrine Surgeons - ESES)

Kafedra biofisiki LOGO«Використання deep learning для аналізу зображень електронної мікроскопії» - такою була тема останніх в цьому навчальному році Наукових зустрічей кафедри біофізики та медичної інформатики, що відбулася 23 травня.

013 травня 2023 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка гостинно відкрив двері численним гостям – майбутнім вступникам, перед якими стоїть непростий вибір життєвого шляху, що починається з відповіді на запитання «Де і на кого вчитися?», та їхнім батькам, на яких очікують також непрості, сповнені хвилювання часи.


Botanichniy sad embema22 травня 2023 року - День заснування Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна, який є одним із найстаріших ботанічних садів України


Botanichniy sad embema18 травня до Всесвітнього Дня вишиванки у парковій частині Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна у рамках співпраці з Київським державним будинком художньої та технічної творчості (КД БХТТ) було організовано і креативно проведено захід «Прийди у вишиванці, візьми участь у тематичній фотосесії та майстер-класах до Дня вишиванки»


gerb knuРобота і навчання в умовах хронічного стресу - такі реалії сьогодення України, в якій вже понад рік триває війна. Не зважаючи на складні умови, наші викладачі та студенти продовжують працювати і навчатися, тримаючи високу планку якості. За таких умов дуже важливим є піклуватися про своє ментальне здоров’я, запорукою доброго стану якого є вміння розпізнати ознаки стресу та своєчасно застосовувати продуктивні стратегії подолання наслідків дії стресора.

Kafedra Biomediciny LOGO2 травня 2023 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» в рамках освітньо-наукового проєкту «Освіта та наука без кордонів» та реалізації освітнього процесу в галузі знань за спеціальностями 162 «Біотехнології та біоінженерія» і 224 «Технології медичної діагностики та лікування» за запрошенням кафедри біомедицини відбулася відкрита лекція Олександра Вірченка (Scopus - h-index 11) - менеджера з контролю якості в біотехнологічній компанії Algalif Iceland ehf., м. Кефлавік, Ісландія.

Тема лекції: «Контроль якості та лабораторні дослідження в біотехнологічному виробництві».

34 травня 2023 р. студенти та співробітники кафедри екології та зоології ННЦ «Інститут біології та медицини» долучилися до обговорення зі співавторами 6-го звіту МГЕЗК про зміну клімату: висновки та можливості для України.

Kafedra cytologii LOGO19 березня 2023 року студенти 3 курсу групи цитологів та репродуктологів у рамках ОП «Біологія» відвідали Національний музей медицини України

newlogo with heart new 05.12.2017 Протягом 2 днів на секційних засіданнях з використанням дистанційних технологій активно обговорювалися актуальні питання з різних напрямків сучасної біології: біофізики, біоінформатики, біотехнології, біоінженерії, вірусології, мікробіології, імунології, біохімії, медицини та фармакології, зоології, екології та раціонального природокористування, молекулярної біології, генетики, прикладної та фундаментальної біології рослин, дизайну урбанізованих ландшафтів, цитології, гістології, ембріології, репродуктивної медицини та фізіології людини.

Kafedra cytologii LOGO26 квітня 2023 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» в рамках освітньо-наукового проекту «Освіта та наука без кордонів» та реалізації освітнього процесу освітніх програм «Біологія» та «Медицина», за ініціативою кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини відбулася відкрита лекція Dr. Oksana Berezovska

gerb knuНасиченим на спортивні події виявився квітень. Цього місяця відбулися змагання ХVІІІ літньої Універсіади міста Києва в програмі VІ Спартакіади серед закладів вищої освіти м. Києва

Kafedra Biomediciny LOGOЗ 2016 року традиційно Національна Академія Медичних Наук України та кафедра педіатрії №4 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця проводять щорічну науково-практичну конференцію «International platform for integrative pediatrics», де однією з секцій завжди була сесія для здобувачів і молодих вчених, які навчаються та працюють за медичним профілем. Започаткував цю традицію залучення талановитої молоді до наукової роботи академік НАМН України В.Г. Майданник.

127 квітня 2023 року кафедра біомедицини Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка провела чергове засідання Студентського наукового гуртка ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА.

Цього разу було особливо приємно слухати доповідь від доповідачки Тетяни ЖУРЕНКО, яка є випускницею ОПП «Лабораторна діагностика» (бакалавр) та на цей час здобуває магістерський рівень в ННЦ «Інститут біології та медицини» та працює медичним лаборантом центру неонатального скринінгу НДЛС “Охматдит".

1У межах профорієнтаційної роботи з школярами, співробітниками Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка 27 квітня 2023 року було проведено екскурсію учням ПРИВАТНОГО ЗАКЛАДУ "МІЖНАРОДНОГО ЛІЦЕЮ "МИХАЇЛ" с.Чайки".

Відповідальна особа під час екскурсії з боку ліцею - вчителька географії, Ольга Вікторівна Кургак. На екскурсії були присутні ліцеїсти 7, 8, 9 класів у загальній кількості 35 осіб.

Botanichniy sad embemaБотанічні сади є центрами організації екологічної освіти і виховання, спрямовано впливають на світогляд, формують екологічну свідомість та залучають людей до збереження природної спадщини.


newlogo with heart new 05.12.2017 Наше майбутнє – в наших руках. Ми часто промовляємо ці слова. Однак лише проголошувати недостатньо, треба працювати, день за днем, крок за кроком вибудовуючи майбутнє. Треба докладати зусиль, формуючи нове покоління, яке буде жити у цьому майбутньому, продовжуючи нашу справу.

Колектив ННЦ «Інститут біології та медицини» активно, професійно і творчо забезпечує підготовку висококваліфікованих фахівців в галузях біології, екології, біотехнології, ландшафтного дизайну, лабораторної діагностики та медицини, з урахуванням сучасних освітньо-наукових трендів та потреб ринку праці, формуючи їхню освітню траєкторію, сприяючи їхньому ефективному професійному стартові.

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader