НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Анонси подій

newlogo with heart new 05122017

До уваги студентів та співробітників ННЦ «Інститут біології та медицини»!

В нашому Інституті продовжує свою роботу постійно діюча «Гаряча лінія»! У вас виникли питання, є необхідність отримати консультацію або пораду - пишіть на «Гарячу лінію». Ми працюємо для вас, а разом із вами – на наше з вами майбутнє!

newlogo with heart new 05.12.2017

7 жовтня (п’ятниця) 2022 року о 18:00 в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбудеться зустріч гаранта ОП «Біологія» освітнього рівня «Магістр» (заочна форма навчання) Лариси Сківки зі здобувачами освіти, зарахованими на 1 курс за даною програмою. Метою зустрічі є ознайомлення здобувачів освіти з особливістю організації освітньої діяльності в Університеті у цілому, та за даною освітньою програмою зокрема.

newlogo with heart new 05.12.2017

7 жовтня (п'ятниця) 2022 року о 17:30 в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбудеться зустріч гаранта ОПП «Біобезпека» освітнього рівня «Магістр» (заочна форма навчання) Тетяни Шевченко зі здобувачами освіти, зарахованими на 1 курс за даною програмою. Метою зустрічі є ознайомлення здобувачів освіти з особливістю організації освітньої діяльності в університеті у цілому, та за даною освітньою програмою зокрема.

newlogo with heart new 05.12.2017

10 жовтня (понеділок) 2022 року о 15:00 в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбудеться зустріч гаранта ОП «Біологія» освітнього рівня «Магістр» (денна форма навчання) Наталії Скрипник зі здобувачами освіти, зарахованими на 1 курс за даною програмою. Метою зустрічі є ознайомлення здобувачів освіти з особливістю організації освітньої діяльності в Університеті у цілому, та за даною освітньою програмою зокрема.

Bioshkola LOGOННЦ «Інститут біології та медицини» за сприяння Міністерства освіти і науки України продовжує проведення X Всеукраїнської біологічної школи «Від теорії до практики один крок»

logo2

Dear students! Department of Anatomy and Pathological Physiology is inviting you to MORPHOLOGY SCIENTIFIC CLUB. The next meeting will take place on October 13 at 15:00. The event is timed to the international day of International Anatomy Day

newlogo with heart new 05122017

З метою оптимізації роботи з кар’єрного консультування серед здобувачів освіти за галузями знань / спеціальностями, за якими здійснює освітню діяльність ННЦ «Інститут біології та медицини», підвищення її ефективності та якості, надання консультативної допомоги студентам та випускникам з питань працевлаштування наш Інститут продовжує серію заходів в рамках Програми кар’єрного консультування «Ваш успішний кар’єрний старт починається з нами»

Kafedra biofisiki LOGOШановна спільното ННЦ! Кафедра біофізики та медичної інформатики запрошує Вас взяти участь у тематичному засіданні Українського біофізичного товариства «Методологічні питання дослідження м'язового скорочення». Заплановано як пленарні доповіді, так і представлення й обговорення конкретних дослідницьких ситуацій та задач.

Hurtok lab diagnosty20 жовтня 2022 року о 16:00 відбудеться Перше розширене засідання Студентського наукового гуртка “Лабораторнa діагностика“ з теми «In vitro моделі клітин людини:їх виготовлення, аналіз та застосування в 2022 році».

Bioshkola LOGOННЦ «Інститут біології та медицини» за сприяння Міністерства освіти і науки України розпочинає проведення X Всеукраїнської біологічної школи «Від теорії до практики один крок»

newlogo with heart new 05.12.2017

Відповідно до Положення про випуск серії наукових періодичних видань «Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка» затвердженого вченою радою Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 07 лютого 2022 року (Протокол №13) та введеного в дію наказом ректора № 78-32 від 08 лютого 2022 року повідомляємо про перехід на електрону систему управління виданням журналів Open Journal System (OJS) для автоматизації процесів подання, технічної перевірки, попереднього розгляду, рецензування, редагування тощо.

newlogo with heart new 05.12.2017

Дирекція ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує тих першокурсників та їхніх батьків, хто перебуває у Києві або має змогу приїхати, на зустріч з керівництвом та професорсько-викладацьким складом Інституту, яка відбудеться 17 вересня 2022 року о 14:00 у Навчально-науковому центрі «Інститут біології та медицини» за адресою: м. Київ, вул. Глушкова 2.

newlogo with heart new 05.12.2017

19 вересня (понеділок) 2022 року о 10:10 в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбудеться зустріч гаранта ОП «Ландшафтний дизайн та озеленення» освітнього рівня «Бакалавр» (денна форма навчання) Оксани Косик зі здобувачами освіти, зарахованими на 1 курс за даною програмою. Метою зустрічі є ознайомлення здобувачів освіти з особливістю організації освітньої діяльності в Університеті у цілому та за даною освітньою програмою зокрема.

newlogo with heart new 05.12.2017

16 вересня (п’ятниця) 2022 року о 10:30 в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбудеться зустріч гаранта ОПП «Біотехнологія» освітнього рівня «Бакалавр» Наталії Ракші зі здобувачами освіти, зарахованим на 1 курс за даною програмою. Метою зустрічі є ознайомлення здобувачів освіти з особливістю організації освітньої діяльності в Університеті у цілому, та за даною освітньою програмою зокрема.

newlogo with heart new 05.12.2017

29 вересня (четвер) 2022 року о 16:00 в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбудеться зустріч гаранта ОП «Лабораторна діагностика» освітнього рівня «Магістр» Олександра Маєвського зі здобувачами освіти, зарахованим на 1 курс за даною програмою.

newlogo with heart new 05.12.2017

19 вересня (понеділок) 2022 року о 15:00 в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбудеться зустріч гаранта ОПП «Лабораторна діагностика» ОР «Бакалавр» Тетяни ФАЛАЛЄЄВОЇ зі здобувачами освіти 1 курсу

newlogo with heart new 05.12.2017

У рамках двостороннього проєкту DigiLabStar (Digital Laboratories for Students at risk) між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Рурським університетом Бохума (Німеччина) запрошуємо студентів спеціальностей хімія, фізика, біологія та медицина (зокрема, магістрів 1 року навчання ОП "Біологія" та ОП "Лабораторна діагностика", а також студентів 4-5 року навчання ОП "Медицина") на короткотривале стажування для набуття нових практичних навичок у німецьких лабораторіях за програмою академічної мобільності. Заняття будуть проводитися упродовж 6-8 тижнів (у період з жовтня по грудень 2022 року).

animation2Запрошуємо Вас до участі у роботі ІV Міжнародної наукової конференції “Мікробіологія та імунологія – перспективи розвитку в XXI столітті”, яка відбудеться 22-23 вересня 2022 року в ННЦ «Інститут біології та медицини».

На численні прохання здобувачів освіти та науковців, оргкомітетом конференції було прийнято рішення продовжити можливість учасникам завантажувати тези для включення у збірник тез конференції до 1 вересня 2022 року.

Bioshkola LOGOННЦ «Інститут біології та медицини» за сприяння Міністерства освіти і науки України проводить X Всеукраїнську літню біологічну школу «Від теорії до практики один крок».

 Термін проведення:     з 18 по 22 серпня 2022 року
 Форма проведення:    із застосуванням дистанційних технологій

newlogo with heart new 05.12.2017

В ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує свою роботу «Університет майбутнього». Цільова аудиторія: учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, здобувачі вищої освіти – всі, кому цікаві сучасні біологічні науки.

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader