Анонси подій

animation2Запрошуємо Вас до участі у роботі ІV Міжнародної наукової конференції “Мікробіологія та імунологія – перспективи розвитку в XXI столітті”, яка відбудеться 22-23 вересня 2022 року в ННЦ «Інститут біології та медицини».

Bioshkola LOGOННЦ «Інститут біології та медицини» за сприяння Міністерства освіти і науки України проводить X Всеукраїнську літню біологічну школу «Від теорії до практики один крок».

Термін проведення:     з 18 по 22 серпня 2022 року
 Форма проведення:    із застосуванням дистанційних технологій

newlogo with heart new 05.12.2017

В ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує свою роботу «Університет майбутнього». Цільова аудиторія: учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, здобувачі вищої освіти – всі, кому цікаві сучасні біологічні науки.

Openday 16032018 pic10 червня 2022 року (п’ятниця) о 14.00 ННЦ «Інститут біології та медицини» запрошує майбутніх вступників на програми бакалаврського та магістерського рівня, а також їхніх батьків на День відкритих дверей в онлайн форматі.

newlogo with heart new 05.12.2017

Openday 16032018 pic20 травня 2022 року (п’ятниця) о 14.00 ННЦ «Інститут біології та медицини» запрошує майбутніх вступників на програми бакалаврського та магістерського рівня, а також їхніх батьків на День відкритих дверей в онлайн форматі.

newlogo with heart new 05.12.2017

Kafedra biofisiki LOGOНаукове товариство імені Макса Планка (https://www.mpg.de/en) повідомило про початок прийому заявок на 2 програми, метою яких є пiдтримка українських науковців, якi працюють в Українi. Ці гранти передбачають співпрацю з інститутами Макса Планка (Max Planck Institutes - MPI), заявки приймаються до 15 червня 2022 р.

Тема нинішнього Загальноуніверситетського дня відкритих дверей Шевченкового університету КНУ ЕХРО 2022 резонує з тією героїчною боротьбою, яку веде наша країна, та з вірою в її перемогу: "Твоя освіта – важлива для відбудови України!"

newlogo with heart new 05.12.2017

Openday 16032018 pic07 травня 2022 року (субота) о 12.00 ННЦ «Інститут біології та медицини» запрошує майбутніх вступників та їхніх батьків на День відкритих дверей в онлайн форматі.

newlogo with heart new 05122017

До уваги студентів та співробітників ННЦ «Інститут біології та медицини»!

В нашому Інституті продовжує свою роботу постійно діюча «Гаряча лінія»! У вас виникли питання, є необхідність отримати консультацію або пораду - пишіть на «Гарячу лінію». Ми працюємо для вас, а разом із вами – на наше з вами майбутнє!

Kafedra biofisiki LOGO

Європейський Союз IUPAB організовує освітній захід «Physics meets biology» разом з IAPS (міжнародним студентським відділенням IUPAP)

newlogo with heart new 05.12.2017

Враховуючи звернення студентів, 14 березня (у понеділок) о 10:10 відбудеться лекційне онлайн заняття з МОЛЕКУЛЯРНОЇ БІОЛОГІЇ за посиланням

Kafedra biochimii LOGO v4Шановні студенти! Запрошуємо вас до участі у роботі третього засідання студентського гуртка кафедри біохімії ННЦ «Інститут біології та медицини», яке відбудеться у середу, 2 березня 2022 року, о 15.00 дистанційно.

newlogo with heart new 05.12.2017 24 лютого 2022 року о 18:00 відбудеться Воркшоп з цивільного захисту.

ВИЖИВАННЯ В МІСЬКИХ УМОВАХ у випадку воєнних дій, надзвичайних ситуацій техногенного чи природного походження.

newlogo with heart new 05.12.2017 До уваги учасників освітнього процесу Київського національного університету імені Тараса Шевченка та інших зацікавлених осіб! З 22 по 24 лютого 2022 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка працюватиме експертна група з акредитації освітньо-наукової програми «Біотехнологія» з підготовки магістрів за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» із використанням технічних засобів відеозв’язку.

gerb knu

newlogo with heart new 05.12.2017 Київський національний університет імені Тараса Шевченка оголошує про проведення Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2021-2022 навчальному році.

Основними завданнями Олімпіади є виявлення і заохочення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, реалізація здібностей талановитих учнів.

newlogo with heart new 05.12.2017

18 лютого (п'ятниця) 2022 року о 16:30 запрошуємо Вас приєднатися до онлайн зустрічі, метою якої є ознайомлення із нормами та процедурою обрання дисциплін вільного вибору.