Анонси подій

cyto gurt31.01.2023, у вівторок, о 15:00 відбудеться онлайн-засідання цитологічного клубу «CELL CLUB» кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини для студентів 1-2 курсів

newlogo with heart new 05122017

У відповідь на прохання студентів дирекція ННЦ «Інститут біології та медицини» проводить ознайомчу онлайн-зустріч, присвячену роз’ясненню наказу МОЗ України №366 від 26.02.2021 «Про затвердження Змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників», який регулює порядок працевлаштування професіоналів з вищою немедичною освітою в системі охорони здоров'я.

newlogo with heart new 05122017

З метою оптимізації роботи з кар’єрного консультування серед здобувачів освіти за галузями знань / спеціальностями, за якими здійснює освітню діяльність ННЦ «Інститут біології та медицини», підвищення її ефективності та якості, надання консультативної допомоги студентам та випускникам з питань працевлаштування наш Інститут продовжує серію заходів в рамках Програми кар’єрного консультування «Ваш успішний кар’єрний старт починається з нами».

logo

Шановні здобувачі освіти, запрошуємо вас приєднатися до онлайн зустрічі, метою якої є ознайомлення із нормами та процедурою обрання блоку професійно-орієнтованих дисциплін та дисциплін вільного вибору. Зустріч відбудеться 24 січня 2023 року (вівторок) о 15:00.

Місце проведення: Онлайн із використанням платформи Zoom. Посилання буде розіслане старостам груп.

Дата і час проведення: 24.01.2023 року о 15:00

logoДо уваги учасників освітнього процесу Київського національного університету імені Тараса Шевченка та інших зацікавлених осіб! В рамках акредитаційного візиту 11 січня 2023 р. відбудеться відкрита зустріч з експертною групою з акредитації освітньо-наукової програми «Екологія» з підготовки магістрів за спеціальністю 101 «Екологія».

logo12 січня 2023 р. о 14:00 відбудеться Конференція трудового колективу ННЦ «Інститут біології та медицини». До участі у конференції запрошуються члени трудового колективу Інституту.

Openday 16032018 pic16 грудня 2022 року (п’ятниця) о 14.00 Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує майбутніх вступників та їхніх батьків на День відкритих дверей, який буде проводитись із застосуванням дистанційних технологій.

Hurtok lab diagnosty5 грудня 2022 року о 16:00 відбудеться розширене засідання Студентського наукового гуртка “Лабораторнa діагностика“ з теми «Мікробіота і рак».

newlogo with heart new 05.12.2017

2 грудня (середа) 2022 р. о 15:40 відбудеться відкрита лекція з використанням дистанційних технологій кандидата медичних наук, доцента кафедри внутрішньої медицини Родіонової Ірини Олександрівни.

newlogo with heart new 05.12.2017 Медична спільнота Альма-матер росте! Раді представити вам новий гурток Фізіології при ННЦ «Інститут біології та медицини» КНУ імені Тараса Шевченка, створений за ініціативи студентського та викладацького складу нашого Інституту й у співпраці з Фізіологічною секцією Морфологічного клубу.

Kafedra biochimii LOGO v4Шановні студенти та співробітники! Запрошуємо вас до участі у роботі чергового засідання студентського гуртка кафедри біохімії ННЦ «Інститут біології та медицини» яке відбудеться у п’ятницю, 25 листопада 2022 року о 16.00 дистанційно.

newlogo with heart new 05122017

logo vectorЗапрошуємо Вас до участі у роботі X Міжнародної наукової конференції «Біоресурси та віруси», яка відбудеться в ННЦ «Інститут біології та медицини» 11-13 вересня 2023 року.

newlogo with heart new 05.12.2017 We invite biology students in the third year of the Bachelor's program to a series about recent research at the University of Konstanz with a focus on academic career development. It is an opportunity for networking and learning more about laboratories and people in life science. More information

Bioshkola LOGOННЦ «Інститут біології та медицини» за сприяння Міністерства освіти і науки України продовжує проведення X Всеукраїнської біологічної школи «Від теорії до практики один крок».

Zasidannya24 листопада 2022 р. (четвер) о 15.00 відбудеться засідання Науково-методичної комісії ННЦ «Інститут біології та медицини» із застосуванням дистанційних технологій.

logoЗапрошуємо на науково-популярну лекцію Olga Kovbasnjuk, Ph.D. (Johns Hopkins U, USA) в рамках проекту «BioMedTalks» від наукового товариства студентів ННЦ «Інститут біології та медицини» з нагоди Всесвітніх днів студентів і науки в ім'я миру та розвитку, яка відбудеться 21 листопада 2022 року о 16:00 (за київським часом) за посиланням: https://meet.google.com/gte-iqst-psi

logo1 грудня 2022 р. о 14:00 відбудеться Конференція трудового колективу ННЦ «Інститут біології та медицини». До участі у конференції запрошуються члени трудового колективу Інституту.

Kafedra biofisiki LOGOКиївське відділення Українського біофізичного товариства продовжує свою роботу.
Починаючи з 1996 року Київське відділення УБФТ регулярно проводить свої засідання, де розглядаються актуальні питання біофізичної науки та освіти. Засідання проходять у Київському Будинку вчених (Володимирська, 45а). Програму засідань друкують у плані роботи Будинку вчених та розсилають електронною поштою в осередки біофізичного товариства.

Kafedra biofisiki LOGO17 листопада 2022 року о 17.00 відбудеться засідання на тему «Місце біофізика в сучасному світі: наука та комерція»