НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Бібліотека

Пасічніченко О.М., Воробйова А.П. Методичні рекомендації до лабораторного практикуму з фізіології людини і тварин. Фізіологія вегетативної нервової системи. – Київ, 2020. – 38 с.

У методичних рекомендаціях «Методичні рекомендації до лабораторного практикуму з фізіології людини і тварин. Фізіологія вегетативної нервової системи» подано 8 лабораторних робіт з основних розділів спецкурсу «Фізіологія вегетативної нервової системи», які повністю відповідають робочій програмі навчальної дисципліни «Лабораторний практикум з фізіології людини і тварин». У кожній роботі стисло подано теоретичну частину, сформульовану мету роботи, вказано перелік необхідних приладів та матеріалів, детально описані хід роботи та рекомендації щодо оформлення результатів. Для закріплення теоретичного та практичного матеріалу в кінці посібника наводяться задачі та тести для самостійної роботи. Методичні рекомендації викладені на 38 сторінках, містять 5 рисунків, 1 таблицю та до кожної роботи перелік літературних джерел.

button download v1.2

Пасічніченко О.М., Макарчук М.Ю. ФІЗІОЛОГІЯ НЕРВІВ І М’ЯЗІВ (Навчальний посібник). – Київ, 2020. – 157с.

Навчальний посібник «Фізіологія нервів і м’язів» створений у відповідності до робочої програми спеціального курсу (за вибором) з фізіології нервів і м’язів, який читається для студентів кафедри фізіології людини і тварин ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У посібнику викладено класичні і сучасні теорії про механізми виникнення і проведення збудження в нервових і м’язових клітинах, нервово-м’язову і міжнейронну передачу збудження, а також механізми скорочення посмугованих і непосмугованих м’язів. Викладений матеріал є основою, для розуміння функціонування нервової і м’язової систем на клітинному і молекулярному рівнях.

button download v1.2

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader