НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

«МЕДИЦИНА»

Галузь знань – 22 «Охорона здоров’я»
Спеціальність – 222 «Медицина»

Oсвітній рівень – «Магістр»
Освітньо-професійна програма – «Медицина»

 Medicine UKR LOGO

 

До найбільш важливих складових успішної реалізації медичної реформи, визначених Верховною Радою України, належать кадрове забезпечення та якісна підготовка медичного персоналу. Системні зміни у вітчизняній медицині потребують нової генерації якісно та різнобічно підготовлених лікарів та медичних сестер, що покладає особливу відповідальність на вищу медичну школу.

Медичний сегмент українського ринку розвивається дуже стрімко, адже для реалізації державних програм охорони здоров’я велике значення має забезпечення населення якісними медичними послугами нового покоління. Тому попит на спеціалістів даної галузі має великі перспективи до зростання.

На виконання поставлених Урядом задач з якісної підготовки медичних кадрів, відновлюючи традиції викладання медичних наук, у ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка в 2017 році розпочато набір студентів на освітню програму «Медицина».

Відродження університетської медичної освіти стало одним із суттєвих досягнень нашого Університету.

ННЦ «Інститут біології та медицини», об’єднуючи в своєму складі біологічний факультет Університету та низку науково-дослідних установ, гідно продовжує традиції майже двовікового періоду історії Університету, позначеного діяльністю всесвітньовідомих учених-біологів та медиків.

Наш Інститут має потужну фундаментальну базу, найкращу серед закладів вищої освіти України лабораторно-експериментальну та науково-виробничу базу, Університетську клініку, забезпечений висококваліфікованими кадрами (виключно докторами і кандидатами наук) для здійснення підготовки фахівців біологічного та медичного профілю на сучасному науково-практичному рівні.

ННЦ «Інститут біології та медицини» активно співпрацює з науковими центрами понад 30 різних країн світу, зокрема США, Великобританії, Франції, Нідерландів, Бразилії, КНР. Ми співпрацюємо з багатьма науково-дослідними установами, серед яких: Національна академія медичних наук України, Українська військово-медична академія МОУ, Національний інститут раку МОЗ України, Національний інститут хірургії та трансплантології НАМНУ, Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України», Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС, ТОВ «CSD Health сare» та багатьма іншими установами у сфері освітньої та наукової діяльності.

Підтвердженням високого рівня нашої університетської освіти є:
1) найвищі серед українських закладів вищої освіти місця в рейтингах:
- 411-420 місце у World University Rankings компанії QS (Англія), входження до предметного рейтингу QS (QS World University Rankings by Subject) в галузі фізики та астрономії (351-400), хімії (451-500);
- у впливовому світовому рейтингу Times Higher Education Університет посів позицію в сегменті 800+;
- 1 місце серед університетів України в рейтингу Інтернет-присутності Webometrics;
- 1 місце у рейтингу роботодавців України за дослідженням рекрутингової компанії HeadHunter;
2) найкращі серед українських університетів показники публікаційної активності (15441 публікацій у науково-метричній базі Scopus, 57459 цитувань та індекс Гірша, рівний 83);
3) широкий спектр освітніх послуг;
4) найбільші серед українських університетів обсяги наукових досліджень.

ННЦ «Інститут біології та медицини» вносить вагомий внесок у спільний університетський здобуток, що є гарантією отримання нашими студентами якісної вищої освіти, яка визнається роботодавцями по всьому світу і яка робить наших випускників конкурентоспроможними на ринку праці.

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader