НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

 
 newlogo with heart new 05.12.2017 Перелік
обов'язкових
навчальних дисциплін
 Kafedra virusologii LOGO


Перелік

обов’язкових навчальних дисциплін,
викладання яких забезпечує
кафедра вірусології


   
  Освітній рівень «Бакалавр»
   
4 семестр 

«Вірусологія»

 
foto1 Навчальна дисципліна «Вірусологія» є базовою біологічною дисципліною. Предметом ви-вчення дисципліни є віруси у системі органічного світу, роль і значення вірусів для здоров’я людини і тварин, рослин, для сталого розвитку природи і суспільства, походження і загальні закономірності еволюційного розвитку вірусів та їх індивідуального розвитку. В курсі розглядаються питання діагностики вірусних інфекцій та підходи до лікування хвороб, етіологічними агентами яких є віруси; сучасні тенденції та напрямки фундаментально-наукових і прикладних досліджень у вірусологічній науці і суміжних з нею науках для майбутньої професійної орієнтації.
   
5 семестр

 
«Вірусологія з вірусологічною діагностикою»

foto 2 Навчальна дисципліна “Вірусологія з вірусологічною діагностикою» є базовою дисципліною, що формує уявлення про віруси, їх структурну та функціональну різноманітність, особливості взаємовідносин вірусів, пріонів та їх хазяїв, основні вірусні захворювання людини, тварин та прокаріотів. У ході вивчення дисципліни приділяється увага сучасній класифікації, генетиці та молекулярній біології вірусів з оцінкою окремих вірусних інфекцій, їх патогенезу, епідеміології та лікування. Розглядаються питання методів діагностики та профілактики вірусних хвороб людини, плануванню та проведенню профілактичних та протиепідемічних заходів щодо вірусних хвороб.
   
   
Освітньо-професійна програма «Медицина»
   
4 семестр  
   
«Мікробіологія, вірусологія та імунологія»

56b Блок «Вірусологія» входить до навчальної дисципліни «Мікробіологія, вірусологія та імунологія», яка є складовою освітньо-професійної програми «Медицина» зі спеціальності 222 «Медицина» галузі знань 22 «Охорона здоров’я». У ході вивчення дисципліни опановуються основи біології вірусів, механізми патогенезу вірусних інфекцій та принципи їх профілактики і контролю. Формуються навички володіння методами вірусологічної діагностики, етіотропної терапії та специфічної профілактики вірусних хвороб людини.

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader