НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

 

 Кафедра 
фундаментальної медицини 

 

 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на Youtube

 

logo v2Кафедра фундаментальної медицини заснована у 2011 році і є однією із наймолодших кафедр у ННЦ «Інститут біології та медицини». Її першим завідувачем став академік НАН України, доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Лауреат премії ім. Р.Є. Кавецького НАН України Чехун Василь Федорович. У період з 2016 до 2017 року кафедру очолювала доктор біологічних наук, професор Фалалєєва Тетяна Михайлівна. З 2017 року кафедру очолює доктор медичних наук, старший науковий співробітник, Заслужений діяч науки і техніки України Хоперія Вікторія Геннадіївна.

На кафедрі вивчаються молекулярні механізми розвитку злоякісних новоутворень різного ґенезу, а також проводиться розробка сучасних методів профілактики, діагностики і лікування передпухлинних та пухлинних захворювань. Проводяться дослідження з оптимізації методів морфологічної діагностики на різних етапах лікування шляхом комплексного дослідження топографо-анатомічних характеристик.

Професорсько-викладацький склад кафедри налічує 19 штатних викладачів (з них 1 професор, 7 доценти, 11 асистенти) та 16 співробітників, які працюють за сумісництвом (з них 3 професори, 4 доценти, 9 асистенти).

Кафедра забезпечує викладання обов’язкових навчальних дисциплін «Анатомія людини», «Фізіологія людини», «Гістологія, цитологія, ембріологія», «Медична біологія», «Вступ до університетських студій та історія медицини», «Біологічна та біоорганічна хімія», «Гігієна та екологія», «Клінічна анатомія та оперативна хірургія» та багато інших дисциплін, відповідно до навчальних програм підготовки.

Для забезпечення навчального процесу на базі кафедри створено матеріально-технічну базу, яка відповідає вимогам підготовки спеціалістів на відповідному рівні.

Колективом кафедри розроблено навчальні посібники та робочі зошити з анатомії, цитології, гістології та ембріології, які допомагають покращити і оптимізувати ефективність роботи студентів.

Foto 1 2 3

 

Лекційні заняття проводяться з застосуванням сучасної мультимедійної та комп’ютерної техніки, достатньої кількості наочних матеріалів.

4 5 foto 6

 

Практичні заняття з анатомії та фізіології людини проводяться з застосуванням сучасних демонстраційних засобів, анатомо-морфологічних препаратів, штучних макетів органів, навчальних фільмів, навчальних посібників та робочих зошитів, що дозволяє покращити засвоєння матеріалу студентами і дає їм змогу вже з початкових етапів навчання отримувати практичний досвід.

7 8 9

 

Лабораторні заняття проводяться у аудиторіях обладнаних мультимедійними проекторами, мікроскопами з використанням багатого фонду гістологічних препаратів. 

10 11 12

 

На базі кафедри створено навчальну лабораторію мікроскопії, яка обладнана апаратурою від лідерів світового ринку цифрової оптики компанії Carl Zeiss і складається з мікроскопа дослідницького рівня Axiolmager А2 із системою спільного спостереження на 11 осіб та цифрового класу на базі камери Primo Star HDCam. Дана система дає змогу викладачу та студентам не просто бачити одну і туж область препарату під мікроскопом, а дивитись в одну точку на ньому! А це принципово покращує процес навчання. Окрім цього, є змога демонструвати високоякісне зображення на великому екрані. Вона є першою навчальною лабораторією такого класу в Україні. Дана лабораторія надає широкі можливості як для навчального, так і дослідницького процесів.

13 14 15

 

Колектив кафедри докладає всіх зусиль, що спрямовані на підвищення ефективності навчально-виховної роботи та наукової діяльності кафедри. На кафедрі підтримується робоча і у той же час доброзичлива атмосфера, яка дозволяє студентам успішно засвоювати предмети, а співробітникам – плідно працювати.

На сьогодні освітня діяльність на кафедрі здійснюється за напрямком:

освітньою програмою в рамках спеціальності 222 «Медицина» , Галузь знань 22 «Охорона здоров’я».

Денна форма навчання

«МЕДИЦИНА»

Галузь знань  – 22 «Охорона здоров’я»
Спеціальність – 222 «Медицина»

Освітня програма – «Медицина»

Освітня кваліфікація – «Магістр»

професійна кваліфікація – 222.1 Лікар

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader