НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА

Галузь знань - 22 «Охорона здоров’я»
Спеціальність - 224 «Технології медичної діагностики та лікування»
Освітня програма - "Лабораторна діагностика"

Освітній рівень - «Бакалавр»
Професійна кваліфікація – 3221 Лаборант «Медицина»
Денна форма навчання

 Kafedra Biomediciny LOGO

Лабораторна діагностика – один із пріоритетних напрямів медичної діяльності, який постійно розвивається як в Україні, так і за кордоном. Без результатів лабораторних аналізів неможлива не лише постановка клінічного діагнозу, але й контроль над ефективністю та безпекою лікарської терапії. Від рівня достовірності лабораторних досліджень залежить прийняття лікарем рішень щодо діагностики, профілактики та лікування хворого.

Лікар-лаборант – це фактично лікар-діагност, який займається клінічною лабораторною діагностикою. Проведення аналізів включає в себе багато етапів, від якості виконання яких залежить достовірність діагнозу.

Бурхливий технологічний прогрес у галузі лабораторної діагностики (впровадження високотехнологічного обладнання, застосування методів клітинної та молекулярної діагностики тощо) вимагає сьогодні підготовки висококваліфікованих фахівців з поглибленими знаннями з біології, хімії, фізики та основ медицини, практичними навичками сучасних методів молекулярної біології та генетики.

Якщо Ви мрієте працювати в медичних установах, допомагати клініцистам вирішувати складні діагностичні задачі, зрозуміти як функціонує людський організм у нормі та які зміни відбуваються в ньому при розвитку певної патології, не лише ознайомитися із сучасними методами лабораторної діагностики, а й опанувати їх, то наш Інститут – саме те, що вам потрібно!

Підготовку фахівців освітнього рівня «Бакалавр»  за напрямом підготовки «Лабораторна діагностика» здійснює кафедра біомедицини  ННЦ «Інститут біології та медицини». Матеріально-технічне забезпечення кафедри дозволяє, у відповідності до навчального плану, проводити на сучасному рівні лабораторні практикуми, лабораторні та практичні заняття. Відповідно до навчального плану наші студенти проходять навчальну та виробничу практику, де відбувається вдосконалення навичок виконання діагностичних маніпуляцій, поглиблене ознайомлення зі структурою і організацією клініко-лабораторних і функціонально-діагностичних процедур.

В Нашому Інституті викладають високопрофесійні викладачі, фахівці своєї справи, у яких ви зможете перейняти досвід наукової роботи та отримати підтримку і кваліфіковану допомогу в проведенні власних досліджень. Обсяг знань, отриманих в Інституті, набутий досвід наукової і науково-практичної роботи дозволить нашим випускникам стати фахівцями високого рівня та забезпечує можливість їх гідного працевлаштування .

Випускники ННЦ «Інститут біології та медицини» завжди є конкурентоспроможними на ринку праці як в Україні, так і поза її межами.

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader