НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

 

Кафедра
біофізики та медичної інформатики
 

Kafedra biofisiki LOGOКафедра біофізики та медичної інформатики серед пріоритетів своєї діяльності завжди ставила студентоцентризм. Студенти кафедри вважаються частиною колективу: від перших зустрічей на етапі вибору спеціалізації на 2 курсі до спільного обговорення тем і задач виробничої практики у випускному семестрі.

Працюючи на залучення студентів молодших курсів до подальшої спеціалізації у сфері біофізики та медичної інформатики колектив кафедри проводить ознайомчі зустрічі, дні відкритих дверей, факультативні заняття з програмування, екскурсії до наукових та інших установ, презентації наукових інтересів (наукові засідання кафедри), можливостей кар'єрного зростання, є завжди відкритим до спілкування. Колектив кафедри завжди радо вітає зацікавлених першокурсників і, навіть не дивлячись на лише перші кроки у вивченні біології, дає можливість долучатися до наукової роботи. З 2012 р. колектив кафедри проводить для студентів, аспірантів і молодих вчених щорічну Міжнародну Школу з біомедичних досліджень «Cell Function in Health and Disease», на якій її учасники можуть прослухати лекції вітчизняних та зарубіжних вчених, відвідати майстер-класи у провідних наукових установах, представити результати своїх власних наукових досліджень на постерних сесіях та отримати призи Фізіологічного товариства Великобританії за 3 кращі доповіді.

З початком спеціалізації на кафедрі студенти мають можливість виявити ініціативу та приєднуватися до дослідницьких груп кафедри, опановувати експериментальні методи, і навіть брати участь у виконанні грантів.

З допомогою та за участю студентів кафедра представляє свої наукові дослідження на конференціях профільних товариств (Українське біофізичне товариство, Українське фізіологічне товариство ім. П.Г. Костюка, Українське біохімічне товариство, Українське товариство нейронаук та ін.) та міжнародних симпозіумах, де студенти не лише є співавторами тез доповідей, а й беруть безпосередню участь у постерних сесіях. Студентський актив радо долучається також і до проведення силами кафедри наукових подій, зокрема організації з'їздів УБФТ та Міжнародної школи «Cell Function in Health and Disease».

Беручи активну участь у виконанні наукових досліджень під керівництвом викладачів кафедри чи у співпраці з партнерами, студенти старших курсів в своєму доробку мають публікації у фахових виданнях та журналах, у тому числі і тих, що індексуються наукометричними базами Web of Science та Scopus, отримують патенти України на винаходи.

Кафедра завжди підтримує ініціативи студентів у пошуку програм стажування закордоном й всіляко сприяє налагодженню їх міжнародних контактів шляхом надання рекомендацій, допомоги у оформленні заявок на програми. Студенти знаходять можливості поєднувати навчання на кафедрі із стажуваннями й охоче діляться своїм досвідом. Студенти кафедри отримують власні стипендії для літнього стажування за кордоном, премії за наукові доповіді і гранти на навчання.

Студентів не лякає складність біофізики, математичних методів ат комп’ютерного моделювання, які є спеціалізацією кафедри. Навпаки, вона надихає опановувати нові знання і вдосконалювати вміння й навички, результатом чого є високі місця в олімпіадах, і навіть участь у складі журі.

Вмотивовані, ініціативні, сміливі, творчі та працелюбні студенти та аспіранти кафедри є потужним стимулом для викладачів шукати нові форми та методи викладання, створювати нові програми дисциплін, впроваджувати нові методи досліджень у практикуми.

Саме співпраця викладачів та студентів, взаємоповага і рівність думок є запорукою приязної розвиваючої атмосфери, що панує на кафедрі. Приєднуйтесь!

Думки студентів та аспірантів про свою кафедру

 

Studenti kafedry biophis

 

Випускники кафедри

 

 

 

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader