НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

  

chirurgiya logo

 

Кафедра хірургії є структурним підрозділом ННЦ «Інститут біології та медицини» та створена 2019 року (наказ про створення кафедри № 348-32 від 09 вересня 2019 р.).

Завідувач кафедри: доктор медичних наук Горобейко Максим Борисович

Науково-педагогічними працівниками кафедри розроблені та впроваджені робочі програми навчальних дисциплін для викладання обов’язкових та вибіркових компонентів навчальних дисциплін студентам за спеціальностями 222 «Медицина», 224 «Технології медичної діагностики та лікування» та 222 «Medicine».

Кафедра хірургії – клінічна кафедра ННЦ «Інститут біології та медицини» КНУ імені Тараса Шевченка, проводить науково-педагогічну роботу з студентами а також виконання лікувально-діагностичної роботи для забезпечення освітнього процесу, підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації медичних кадрів, спільної лікувально-діагностичної діяльності із закладами охорони здоров’я всіх форм власності, розробки і впровадження в практику охорони здоров’я передових медичних технологій профілактики, діагностики, лікування захворювань та реабілітації пацієнтів. Лікувально-діагностична робота здійснюється науково-педагогічними працівниками на клінічній базі, що є закладом охорони здоров’я, в якому поєднуються освіта, наука та практична охорона здоров’я для населення, а також у інших закладах охорони здоров’я.

Клінічні бази кафедри: КНП «Київська міська клінічна лікарня №4», МЦ «Verum Expert», MЦ «Ланцет XXI сторіччя», МЦ «Верум», ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України»

Наукова робота

Напрямки наукової роботи кафедри хірургії: ендокринна хірургія, військово-польова хірургія, ендокринологія, генетика, акушерство та гінекологія, ортопедія та травматологія.

Кафедра хірургії – учасник конкурсів МОН України на державне фінансування науково-технічних розробок, НДР за темою «Розробка новітніх апаратних методик при ураженнях шиї у цивільного населення та внаслідок бойової травми». Учасник конкурсів Erasmus+.

Кафедра хірургії – організатор створення проєктної групи в ННЦ «Інститут біології та медицини» щодо впровадження Освітньої програми з підготовки Доктора філософії за спеціальністю 222 «Медицина».

Наукова робота студентів

В науково-дослідну роботу кафедри залучаються студенти-медики для участі у виконанні НДР, підготовки наукових доповідей, навчанню роботи з науковими статтями, написанні тез для конференцій, представлення результатів НДР на студентських наукових конференціях.

Наукова співпраця

Кафедра хірургії має активні спільні проєкти з Національною академією медичних наук України, хірургічними підрозділами Командування медичних сил Збройних сил України. Активно розвиваються мультидисциплінарні проєкти та комплексування з кафедрами ННЦ «Інститут біології та медицини» КНУ.

Міжнародна діяльність

Кафедра хірургії учасник міжнародних конференцій в Україні та закордоном. Участь як асоційованого члена Міжнародної робочої групи з проблеми діабетичної стопи (IWGDF). Участь в роботі Національного агентства з забезпечення якості освіти (Казахстан). Кафедра тісно співпрацює з Західно-Казахстанським Медичним Університетом імені М. Оспанова (Казахстан). Науково-педагогічні працівники кафедри - представники Всеукраїнського лікарського товариства (ВУЛТ) в The European Union of Medical Specialists (UEMS) за спеціальністю «Ендокринна Хірургія», в Європейській асоціації ендокринних хірургів (ESES).

Громадська робота

Науково-педагогічні працівники кафедри розвивають на надають волонтерську допомогу підрозділам Збройних Сил України в тилу та на фронті.

 

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader