НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

 
 newlogo with heart new 05.12.2017
Кар'єрний

старт
Dietology LOGO 

Класична університетська освіта, високий рівень підготовки, сформований у стінах Університету науковий світогляд, навички організації професійної діяльності та вміння застосовувати отримані знання на практиці дозволяють випускникам Інституту стати конкурентоспроможними на ринку праці, виконувати свої обов’язки на високому рівні, працювати у передових клініках, лікувальних закладах та спортивних організаціях. 

3  4 

На базі Інституту щороку проводяться конференції, які дозволяють гідно зарекомендувати себе як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівнях, отримати цінний досвід та навички презентації своїх наукових робіт, подорожувати та знайомитися з майбутніми колегами-науковцями, заводити нових друзів, обмінюватися знаннями та досвідом. Участь у конференціях значно полегшує працевлаштування випускників як за кордоном, так і в Україні.

1


Студентська практика є дуже важливою складовою навчання. Під час проходження практики студенти мають можливість ознайомитися з роботою найкращих українських медичних закладів, попрацювати на найновітнішому обладнані та навчитися застосовувати на практиці здобуті знання. Під час практичних занять студенти зможуть спостерігати за роботою кваліфікованих лікарів, переймати їхній досвід та відпрацювати власні навички.

Виробнича практика за спеціальністю проходить в:

- лікарнях різного профілю;
- клініко-діагностичних лабораторіях;
- куротно-оздоровчіх комплексах;
- санітарно-гігієнічних лабораторіях;
- закладах громадського харчування.

 kaps 2 10

Перспективи працевлаштування

Професія лікаря-дієтолога (професійна кваліфікація 3221 Лаборант "Медицина") дозволяє працювати в різних медичних установах: в клініках, що спеціалізуються на схудненні, у багатопрофільних лікарнях, поліклініках, диспансерах, санаторіях і профілакторіях, у фітнес-клубах, в спортивних організаціях. 

При схильності до дослідницької роботи можна присвятити себе науці. Лікар-дієтолог, який досягнув авторитету в своїй області, здатний організувати власну дієтологічну клініку. 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader