Фізіологія сечовидільної системи: навчальний посібник / В.І. Кравченко – К. : Електронне видання, 2023. – 235 с.

Навчальний посібник «Фізіологія сечовидільної системи» створений у відповідності до робочої програми 1-го модулю навчальної дисципліни «Фізіологія видільної та статевої систем», яка викладається для студентів кафедри фізіології людини і тварин ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У посібнику викладено теоретичні відомості щодо будови і функцій органів виділення, детально описані механізми сечоутворення та ролі видільної системи у підтриманні ряду гомеостатичних параметрів організму. Кожен розділ посібника супроводжується теоретичним матеріалом, завданнями для самостійного виконання, запитаннями для контролю засвоєння знань. Для студентів біологічних та медичних факультетів вищих навчальних закладів.

button download v1.2