НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Бібліотека

О.К. Курдіш. Англійська мова: підручник для студентів 3-4 курсів ННЦ «Інститут біології та медицини».-К.: ВПЦ «Київський університет», 2020 с.

Підручник призначений для студентів 3–4 курсів ННЦ «Інститут біології та медицини». Його мета – опанування та удосконалення розмовних навичок у межах професійно-орієнтованої тематики, підготовка студентів до двох видів усного перекладу: перекладу з листа та послідовному перекладу, а також розвиток навичок навчального анотування та реферування.

button download v1.2

Линчак І.М. Теорія і практика професійної мовної комунікації:Робочий зошит студента-медика. Київ, 2022. 129 с.

Робочий зошит є складовою навчально-методичного комплексу дисципліни «Теорія і практика професійної мовної комунікації», що має на меті формування і розвиток комунікативних навичок майбутніх спеціалістів галузі охорони здоров’я з перспективою використання здобутих знань у професійній діяльності.
Призначений для аудиторної та самостійної роботи.

button download v1.2

Англійська мова: підручник
Упорядник: О. К. Курдіш

Мета підручника – опанування та вдосконалення розмовних навичок у межах професійно-орієнтованої тематики, підготовка студентів до двох видів усного перекладу: перекладу з листа та послідовного перекладу, а також розвиток навичок навчального анотування та реферування.
Для студентів перших-других курсів ННЦ «Інститут біології та медицини».

button download v1.2

Українська мова. Основи професійного спілкування. Посібник для студентів 3 курсу ННЦ «Інститут біології та медицини. Упорядники: О. К. Курдіш, В. Г. Хоперія, О. І. Харченко . – 176 с.

Посібник призначений для англомовних іноземних студентів 3 курсу ННЦ «Інститут біології та медицини». Посібник враховує умови навчання й комунікативні потреби іноземних студентів на етапі їх первинної адаптації в українському медичному середовищі. Тематичний вибір текстів та діалогів Посібника обумовлений вимогами програми. Головна мета Посібника – посилити зв’язок змісту навчання з майбутньою професійною діяльністю, забезпечити іноземних студентів необхідним лексичним мінімумом для проходження клінічної практики, передбаченої програмою, в лікувальних закладах. Ця мета реалізується через вибір матеріалу та систему вправ Посібника, які моделюють різні ситуації професійного спілкування.

button download v1.2

Українська мова як іноземна: робочий зошит / за ред. Людмили Домилівської. К., 2022. 216 с. Автори: Оксана Векуа, Світлана Грицина, Ірина Грищенко, Марія Коломицева, Інна Линчак, Світлана Онисенко, Олена Плахотнікова, Олеся Сидоренко.

Пропонований робочий зошит розрахований на студентів-іноземців, які починають вивчати українську мову. Представлені завдання спрямовані на активізацію лексичного запасу студентів та вдосконалення навичок усного (діалогічного і монологічного) мовлення в різних ситуаціях. Робочий зошит призначений передусім для роботи в аудиторії студента з викладачем, однак може бути частково використаний і для самостійної роботи.

The proposed workbook is designed for foreign students who begin to learn the Ukrainian language. The tasks are aimed at activating the vocabulary of students and improving the skills of oral (dialogical and monologue) speech in various situations. The workbook is intended primarily for work in the classroom of a student with a teacher, but can also be used for individual work

button download v1.2

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader