Українська мова як іноземна: робочий зошит / за ред. Людмили Домилівської. К., 2022. 216 с. Автори: Оксана Векуа, Світлана Грицина, Ірина Грищенко, Марія Коломицева, Інна Линчак, Світлана Онисенко, Олена Плахотнікова, Олеся Сидоренко.

Пропонований робочий зошит розрахований на студентів-іноземців, які починають вивчати українську мову. Представлені завдання спрямовані на активізацію лексичного запасу студентів та вдосконалення навичок усного (діалогічного і монологічного) мовлення в різних ситуаціях. Робочий зошит призначений передусім для роботи в аудиторії студента з викладачем, однак може бути частково використаний і для самостійної роботи.

The proposed workbook is designed for foreign students who begin to learn the Ukrainian language. The tasks are aimed at activating the vocabulary of students and improving the skills of oral (dialogical and monologue) speech in various situations. The workbook is intended primarily for work in the classroom of a student with a teacher, but can also be used for individual work

button download v1.2