НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

 
 newlogo with heart new 05.12.2017
Кар'єрний

старт
Medicine UKR LOGO 

Медицина - особлива галузь знань. Лікарі здавна користуються повагою та пошаною серед людей, оскільки саме вони, володіючи особливими знаннями та навиками, допомагають подолати недуги і хвороби, які є постійними супутниками людини. Фахівці-медики завжди необхідні і затребувані, як у установах державної форми власності, так і приватної.

Медичний сегмент українського ринку розвивається дуже стрімко, адже для реалізації державних програм охорони здоров’я велике значення має забезпечення населення якісними медичними послугами нового покоління. Тому попит на спеціалістів даної галузі має великі перспективи до зростання.

До найбільш важливих складових успішної реалізації медичної реформи, визначених Верховною Радою України, належать кадрове забезпечення та якісна підготовка медичного персоналу. Системні зміни у вітчизняній медицині потребують нової генерації якісно та різнобічно підготовлених лікарів, що покладає особливу відповідальність на вищу медичну школу.

Класична університетська освіта, високий рівень підготовки, сформований в стінах університету науковий світогляд, навички організації професійної діяльності та вміння застосовувати отримані знання на практиці дозволяють випускникам ННЦ «Інститут біології та медицини» розвинути свої лідерські якості, стати конкурентоспроможними на ринку праці й успішно будувати свою кар’єру в Україні та за кордоном.

На базі Інституту щороку проводяться конференції, які дозволяють гідно зарекомендувати себе на всеукраїнському та міжнародному рівнях, отримати цінний досвід та навички презентації своїх наукових робіт, подорожувати та знайомитися з майбутніми колегами, обмінюватися знаннями та досвідом, заводити нові знайомства.

Студентська практика є дуже важливою частиною навчання, особливо для майбутніх медиків. Під час проходження практики наші студенти мають можливість ознайомитися з роботою найкращих українських медичних закладів, попрацювати на найновітнішому обладнані та навчитися застосовувати на практиці здобуті знання. Під час практичних занять студенти мають можливість спостерігати за роботою кваліфікованих лікарів, переймати їхній досвід та відпрацювати власні навички.

Виробнича практика за спеціальністю проходить в:
- Університетській клініці,
- Інституті психіатрії,
- Медичному центрі «Верум»,
- ТОВ «Верум Експерт»,
- ТОВ «Ланцет 21 століття»,
- Київській міській клінічній лікарні №4,
- Київському міському клінічному онкологічному центрі,
- ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України»,
- ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України»,
- Асоціації медичних працівників «Привітна клініка»,
- Київській обласній клінічній лікарні №2,
- ДУ «Національний інститут раку МОЗ України»,
- ДУ «Головний медичний центр Міністерства внутрішніх справ України»,
- КНП КОР «Київський обласний центр реабілітаційної та спортивної медицини»,
- ТОВ «АЙЛАЗ».

Перспективи працевлаштування:
Після закінчення навчання за освітньою програмою «Медицина» (професійна кваліфікація 2221.2 Лікар) фахівець здатний виконувати професійну роботу:
- лікар-інтерн;
- лікар-стажист;
- лікар-резидент.

Для подальшої професійної підготовки фахівець може вступати на програми післядипломної освіти (інтернатура, резидентура), де здійснюється підготовка за освітніми програмами підготовки лікаря певної спеціальності.

5

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader