НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

 
 newlogo with heart new 05.12.2017
Кар'єрний

старт
Medicine UKR LOGO 

Класична університетська освіта, високий рівень підготовки, сформований в стінах університету науковий світогляд, навички організації професійної діяльності та вміння застосовувати отримані знання на практиці дозволяють випускникам Інституту розвинути свої лідерські якості й успішно керувати діяльністю наукових, науково-практичних та адміністративних установ в Україні та за кордоном.

1 Logo  

Професійна діяльність багатьох випускників пов'язана із роботою на підприємствах біологічного, медичного, екологічного, біотехнологічного профілю, в установах Державної санітарно-епідеміологічної служби України та в профільних міністерствах.

На тих студентів, які виявили схильність до наукової роботи, очікують науково-дослідні заклади Національної академії наук України, Академій аграрних та медичних наук, наукові підрозділи нашого Університету та інших закладів вищої освіти, а також наукова кар'єра в провідних лабораторіях світу.

Нашими випускниками поповнюється професорсько-викладацький склад провідних закладів вищої освіти України.

На базі Інституту щороку проводяться конференції, які дозволяють гідно зарекомендувати себе на всеукраїнському та міжнародному рівнях, отримати цінний досвід та навички презентації своїх наукових робіт, подорожувати та знайомитися з майбутніми колегами-науковцями, обмінюватися знаннями та досвідом, заводити нових друзів.

Участь у конференціях значно полегшує працевлаштування випускників як в Україні, так і за кордоном.

Студентська практика є дуже важливою частиною навчання, особливо для майбутніх медиків. Під час проходження практики наші студенти мають можливість ознайомитися з роботою найкращих українських медичних закладів, попрацювати на найновітнішому обладнані та навчитися застосовувати на практиці здобуті знання. Під час практичних занять студенти мають можливість спостерігати за роботою кваліфікованих лікарів, переймати їхній досвід та відпрацювати власні навички.

Виробнича практика за спеціальністю проходить в:

- клініко-діагностичній лабораторії;
- лабораторії клінічної біохімії;
- бактеріологічній лабораторії;
- санітарно-гігієнічній лабораторії;
- фармацевтичному  виробництві;
- клініках естетичної медицини;
- лікарнях різного профілю.
 

Перспективи працевлаштування:

Після закінчення навчання за освітньою програмою «Медицина» (професійна кваліфікація 2221.2 Лікар) фахівець здатний виконувати професійну роботу: лікар-інтерн; лікар-стажист; лікар-резидент.

Для подальшої професійної підготовки фахівець може вступати на програми післядипломної освіти (інтернатура, резидентура), де здійснюється підготовка за освітніми програмами підготовки лікаря певної спеціальності.

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader