НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

 
 newlogo with heart new 05.12.2017
Кар'єрний

старт
Landscape design LOGO 

Класична університетська освіта, цінні практичні навички, сформований в Університеті науковий світогляд, вміння організувати свою професійну діяльність та на практиці застосовувати набуті теоретичні знання дозволяє випускникам ННЦ «Інститут біології та медицини» розвинути свої лідерські якості та успішно будувати свою професійну кар’єру.

Щорічно в нашому Інституті проводяться конференції, які дозволяють продемонструвати свої досягнення на всеукраїнському та міжнародному рівнях, отримати цінний досвід та набути навички у представленні своїх результатів, подорожувати та знайомитися з відомими фахівцями і науковцями, ділитися знаннями та досвідом. Участь у конференціях, семінарах та майстер-класах значно полегшує можливості працевлаштування як за кордоном, так і в Україні.

Професійна діяльність випускників пов’язана з діяльністю в області організації та ведення садово-паркового господарства та ландшафтного дизайну. Вони можуть працювати в державних установах та приватних структурах, садових центрах та холдингах, ботанічних садах та паркових комплексах, у сфері зеленого будівництва, озеленення інтер'єрів готелів та ресторанів, створювати шедеври паркового мистецтва, формувати власний бізнес у сфері ландшафтного дизайну та зеленого будівництва як в Україні, так і за її межами.

Успіх у навчанні забезпечується ефективним поєднанням викладання теоретичних дисциплін із низкою практик. Загалом практика є дуже важливою частиною навчання за освітньою програмою «Ландшафтний дизайн та озеленення». Під час навчання студенти мають цілу низку практик з профільних дисциплін (геодезії, біології рослин, дендрології, ґрунтознавства, квітникарства та озеленення населених місць), а також виробничу фахову практику з садово-паркових об'єктів, під час проходження яких вони мають можливість застосувати набуті теоретичні знання та фахові навички для вирішення конкретних практичних завдань.

Особливо слід відзначити, що програмою передбачено залучення студентів до ландшафтного проектування реальних об’єктів. Викладачі Інституту – висококваліфіковані фахівці з даного напряму – розробляють проекти разим із студентами. А отже, молоді ландшафтні дизайнери мають можливість безпосередньо спостерігати за роботою майстрів, орієнтуватися на їхню проектну роботу, засвоювати тонкощі ландшафтного мистецтва та розвивати власні практичні навички дизайнера.

Виробнича практика за спеціальністю проходить в:
 
- ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
- ботанічному саді імені академіка О.В. Фоміна;
- Канівському природному заповіднику;
- установах Національної Академії Наук України;
- Національному ботанічному саді імені М.М. Гришка НАН України;
- Національному природному парку «Голосіївський»;
- Національному дендрологічному парку «Софіївка»;
- Національному дендрологічному парку «Олександрія»;
- парку «Феофанія»;
- заповідниках і заказниках природно-заповідного фонду України.
 
Перспективи працевлаштування

Випускники можуть займати первинні посади майстра, фахівця садово-паркового господарства, техніка-проектувальника, агротехніка, інженера з рекреаційного благоустрою та садово-паркового господарства, фахівця з ландшафтного дизайну та проектування, із зеленого та рекреаційного благоустрою, фахівця з квітникарства та фітодизайну, фахівця з озеленення територій у державних, комунальних та приватних підприємствах, наукового співробітника у профільних науково-дослідних установах (агрономія, лісівництво, природно-заповідна справа).

Працевлаштування випускників можливе на виробничих об'єднаннях, садово-паркових і квіткових господарствах, на промислових підприємствах, в лікувальних та санаторно-курортних закладах, міських господарствах зеленого будівництва, промислових підприємствах,  де є оранжереї, теплиці та території озеленення і благоустрою, зоопарках, підприємствах та організаціях, які мають чи будують зимові сади, виставкових та торгівельних організаціях зі збуту квітково-декоративної продукції та малих архітектурних форм, пов'язаних з благоустроєм, науково-дослідних та проектних інститутах, школах, дошкільних установах, будинках творчості, карантинних розсадниках та станціях захисту рослин.

Після закінчення навчання за освітньою програмою «Ландшафтний дизайн та озеленення» та отримання ступеня «Бакалавр» із присвоєнням відповідної кваліфікації, випускник зможе займатися професійною діяльністю в області організації та ведення садово-паркового (зеленого) будівництва і господарства, фітодизайну навколишнього середовища згідно професійної кваліфікації – 3212 фахівець садово-паркового господарства.

Для подальшого професійного росту, випускник може вступити на програму другого освітнього рівня вищої освіти за цією галуззю знань для здобуття ступеня «Магістр».

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader