НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

 
 newlogo with heart new 05.12.2017
Кар'єрний

старт
Biotechnologiya LOGO 

Три основні причини,
чому навчатися на біотехнолога
треба саме в
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

2  4 

1. Хочу одержати сучасну, цікаву і потрібну в майбутньому спеціальність

Однією з актуальних освітніх проблем є підготовка кваліфікованих спеціалістів з використання сучасних біохімічно-біотехнологічних методів для роботи у дослідницьких і контрольно-діагностичних лабораторіях, а також на біотехнологічних підприємствах різного підпорядкування.

Стрімкий розвиток біотехнологічного сегменту Українського ринку потребує великої кількості спеціалістів-біотехнологів високої кваліфікації та різного профілю, які здатні на сучасному рівні організувати роботу в межах різних установ: на підприємствах; у контрольних, діагностичних, експертно-криміналістичних, екологічних лабораторіях; у науково-дослідних інститутах НАН України; в установах системи Міністерства освіти, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства сільського господарства.

 3  

 

2. Хочу навчатися у кращих викладачів

Київський національний університет імені Тараса Шевченка  єдиний український університет, представлений у двох міжнародних предметних рейтингах QS. Тільки у ННЦ «Інститут біології та медицини» підготовку фахівців за напрямом «Біотехнологія» здійснюють висококваліфіковані фахівці, які мають теоретичний та практичний досвід роботи: академіки та член-кореспонденти НАН України, 15 професорів (докторів наук), 25 доцентів (кандидатів наук). Високий рівень викладання – запорука якісної освіти!

1 5 6

Підготовка біотехнологів в ННЦ «Інститут біології та медицини» – це: 

- поєднання класичної біологічної освіти з сучасними підходами до створення біотехнологій в усіх сферах життєдіяльності людини;
- потужна науково-виробнича база як самого Інституту, так і його партнерів по підготовці сучасних біотехнологів, серед яких наявні провідні біотехнологічні установи України – ТОВ «Фармацевтичний завод «БІОФАРМА»», ПрАТ Науково-виробнича компанія «ДІАПРОФ-МЕД», ПАТ  «Київмедпрепарат».

3. Хочу отримати гідну, високооплачувану роботу після закінчення навчання

7Серед випускників ННЦ «Інститут біології та медицини» є співробітники та керівники найпотужніших біотехнологічних та фармацевтичних підприємств України (ТОВ «Фармацевтичний завод «БІОФАРМА»», ПрАТ Науково-виробнича компанія «ДІАПРОФ-МЕД», ПАТ «Київмедпрепарат», ФФ «Дарниця», ПАТ НВЦ  «Борщагівського ХФЗ» та багатьох інших), а також академіки, член-кореспонденти та інші видатні науковці у галузях біотехнології, біохімії, мікробіології та молекулярної біології.

Велика кількість випускників з успіхом працює у біотехнологічних установах різного профілю у країнах Європейського Союзу, Азії та Америки.

 

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader