Study guide for medical students "Clinical anatomy and operative surgery. introduction to clinical anatomy and operative surgery. Clinical anatomy and operative surgery of head and neck". V. Hoperia, V. Yershov, K. Prockopets, O. Yatsina, S. Selivanov.

Навчальний методичний посібник зі спецкурсу «Клінічна анатомія та оперативна хірургія», що читається на кафедрі фундаментальної медицини ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Посібник складено для викладання та оцінки знань з дисципліни «Клінічна анатомія та оперативна хірургія», посібник відповідає навчальному плану і навчальній програмі дисципліни. Призначено для студентів 2 курсу галузі знань «Медицина» (англійська мова викладання).

button download v1.2