Matuschkina

Кандидат біологічних наук, доцент
Tel: +38 (044) 521-32-39
Робочий кабінет № 319

Наукові інтереси: функціональна та еволюційна морфологія статевої системи у комах (Archaeognatha, Zygentoma, Odonata, Hymenoptera); Odonata: філогенія, еволюція, репродуктивна поведінка, фауна України; комахи урбанізованих екосистем.
Навчальні дисципліни: «Еволюційна морфологія тварин», «Ентомологія», «Загальна ентомологія», «Зоологія», «Інноваційні напрямки в зоології», «Культивування безхребетних тварин і основи природничої музеології», «Методи зоологічних досліджень», «Основи класифікації і номенклатури тварин», «Практична арахноентомологія», «Соціобіологія», «Філогенетика тварин», «Філогенетичний аналіз», «Laboratory diagnosis of parasitic infestations», «Medical biology»

CV Матушкіна Наталія Олександрівна укр.
CV Матушкіна Наталія Олександрівна англ.