Lukashov new

Доктор біологічних наук, професор
Завідувач кафедри екології та зоології
Tel: +38 (044) 521-32-07
Робочий кабінет № 418

Наукові інтереси: всі види забруднення довкілля (радіоактивне, хімічне, фізичне, біологічне), принципи та методи його виявлення та оцінка наслідків для людини та екосистем. Окремою проблемою є нормування забруднення, оскільки саме поняття «забруднення» є умовним та штучним. Вивчення особливостей функціонування екосистем (переважно водних) за умов впливу різноманітних антропогенних чинників. Особливості міграції важких металів та карбону в лісових екосистемах.
Навчальні дисципліни: «Екологічна безпека та техноекологія», «Експериментальні методи в екології», «Загальна екологія (та неоекологія)», «Загальна екологія», «Інструментальні методи дослідження якості довкілля», «Методологія організації екологічних досліджень», «Моніторинг довкілля», «Основи екології та охорона природи», «Основи екології», «Післяпроєктний моніторинг», «Техноекологія»

CV Лукашов Дмитро Володимирович укр.
CV Лукашов Дмитро Володимирович англ.