Herpetolohiia oblozhka pageМякушко С. А. Герпетологія: навчальний посібник / С. А. Мякушко. – Київ, 2022. – 416 с.

У посібнику узагальнені та впорядковані дані щодо сучасних уявлень про представників класів Земноводні та Плазуни. Наведені відомості про основні морфологічні ознаки, спосіб життя і біологічне різноманіття амфібій і рептилій світової фауни. На рівні рядів і родин охарактеризовані сучасні таксони світової фауни. Фауна України описана детальніше – на рівні родів, із зазначенням основних видів. Матеріал базується на сучасних досягненнях у галузі зоології, еволюції, філогенетики, таксономії та інших наук. Для студентів і аспірантів закладів вищої освіти, які спеціалізуються у галузі біології та зоології.

button download v1.2