29 квітня 2025 р. (вівторок) о 15:00 відбудеться засідання Науково-методичної комісії ННЦ «Інститут біології та медицини» із застосуванням дистанційних технологій.
Запрошення на відеоконференцію будуть надіслані членам НМК на їхню адресу електронної пошти.
Порядок денний:
1. Звіт гаранта Освітньо-професійної програми «Біологія» рівень освіти перший (бакалаврський) (денна/заочна форми навчання).
2. Результати експертизи навчально-методичної літератури, поданої на розгляд НМК.
3. Поточні справи.
ЗАПРОШУЮТЬСЯ ЧЛЕНИ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ!
Секретар науково-методичної комісії,
доцент кафедри мікробіології та імунології
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Марія РУДИК
