НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"


Науково-методична комісія Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка діє відповідно до вимог Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», керується вимогами Державних освітніх стандартів для всіх ланок і рівнів освіти, а також рішеннями вченої ради Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини», Вченої ради, Науково-методичної ради та Навчально-методичного центру організації освітнього процесу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Науково-методична комісія здійснює контроль якості науково-методичного забезпечення освітнього процесу в Навчально-науковому центрі «Інститут біології та медицини», вдосконалення, пошук та розробку нових методів й алгоритмів організації освітнього процесу, а також контрольних заходів перевірки та порядку оцінювання знань студентів.


Основні напрямки діяльності

науково-методичної комісії ННЦ «Інститут біології та медицини»

Контроль стану готовності кафедр Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» до початку занять, екзаменаційних сесій та роботи Екзаменаційних комісій.

Сприяння оптимізації та контроль дотримання встановлених вимог до організації навчально-методичної роботи кафедр Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини».

Сприяння проведенню контролю знань студентів, організації і проведення екзаменаційних сесій в Навчально-науковому центрі «Інститут біології та медицини».

Аналіз робочих програм навчальних дисциплін, що викладаються в Навчально-науковому центрі «Інститут біології та медицини» відповідно до навчального плану за відповідною освітньою програмою.

Аналіз навчальної, навчально-методичної і наукової літератури, що використовується в освітньому процесі, щодо її відповідності встановленим стандартам.

Вдосконалення методів, розробка нових методичних підходів та контроль методичного забезпечення організації самостійної роботи студентів.

Вирішення питань впровадження сучасних інформаційних технологій в освітній процес.

Інформування науково-викладацького складу та студентів Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» про зміни в умовах впровадження освітньої діяльності та/або у вимогах до реалізації окремих ланок навчально-наукового та виховного процесу.

Методична допомога кафедрам у підготовці навчально-методичної документації.

Координація діяльності відповідних підрозділів Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» при проведенні студентських олімпіад, турнірів, конференцій тощо.

Оприлюднення та періодичне оновлення на сайті Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» інформації про роботу Науково-методичної комісії.

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader