28 лютого 2025 р. (п’ятниця) о 13:15 відбудеться засідання Науково-методичної комісії ННЦ «Інститут біології та медицини» із застосуванням дистанційних технологій.
Запрошення на відеоконференцію будуть надіслані членам НМК на їхню адресу електронної пошти.
Порядок денний:
1. Інформація про проєкти освітніх програм, за якими буде здійснюватись освітня діяльність ННЦ «Інститут біології та медицини»
2. Різне
ЗАПРОШУЮТЬСЯ ЧЛЕНИ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ!
Секретар науково-методичної комісії,
доцент кафедри мікробіології та імунології
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Марія РУДИК
