4 лютого 2025 р. (вівторок) о 16.00 в ауд. 210 відбудеться засідання Науково-методичної комісії ННЦ «Інститут біології та медицини»
Порядок денний:
1. Про результати моніторингу зимової екзаменаційної сесії 2024-2025 навчального року в ННЦ «Інститут біології та медицини».
2. Про результати моніторингу проведення навчальних занять у 1 семестрі 2024- 2025 н.р. в ННЦ «Інститут біології та медицини».
3. Звіт гаранта Освітньо-професійної програми «Ландшафтний дизайн та озеленення» рівень освіти перший (бакалаврський).
4. Звіт гаранта Освітньо-професійної програми «Екологія» рівень освіти перший (бакалаврський).
5. Звіт гаранта Освітньо-професійної програми «Медицина» рівень освіти другий (магістерський).
6. Розгляд пропозицій щодо зміни переліку вибіркових дисциплін ОП "Медицина".
7. Результати експертизи навчально-методичної літератури, поданої на розгляд НМК.
8. Поточні справи.
ЗАПРОШУЮТЬСЯ ЧЛЕНИ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ!
Секретар науково-методичної комісії,
доцент кафедри мікробіології та імунології
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Марія РУДИК
