Zasidannya2 березня 2023 р. (четвер) о 15.00 відбудеться засідання Науково-методичної комісії ННЦ «Інститут біології та медицини» із застосуванням дистанційних технологій.

Запрошення на відеоконференцію будуть надіслані членам НМК на їхню адресу електронної пошти.

Порядок денний:

1. Про результати моніторингу проведення навчальних занять у 2 семестрі 2022-2023 навчального року в ННЦ «Інститут біології та медицини» (доп. член НМК Калиновський В.Є.).
2. Про результати перевірки дотримання кафедрами ННЦ «Інститут біології та медицини» порядку ведення документації кафедр згідно з Номенклатурою справ (доп. член НМК Вороніна О.К.).
3. Звіт гаранта Освітньо-професійної програми «Біологія» рівень освіти перший (бакалаврський) (доп. гарант програми Афанасьєва К.С.).
4. Звіт гаранта Освітньо-професійної програми «Біологія та викладання біологічних дисциплін» рівень освіти перший (бакалаврський) (доп. гарант програми Андрійчук О.М.).
5. Звіт гаранта Освітньо-професійної програми «Медицина» рівень освіти другий (магістерський) (доп. гарант програми Бульда В.І.).
6. Результати експертизи навчально-методичної літератури, поданої на розгляд НМК (доп. заступник голови НМК Афанасьєва К.С.).
7. Поточні справи.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ ЧЛЕНИ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ!

Секретар науково-методичної комісії,
доцент кафедри мікробіології та імунології
Марія РУДИК