
13 травня (середа) 2026 р. о 10:10 відбудеться відкрите заняття-тренінг з використанням дистанційних технологій кандидата медичних наук, доцента кафедри педіатрії, акушерства та гінекології Барзилович Анастасії Дмитрівни.
Тема заняття — тренінгу «Відкрита комунікація лікар-пацієнт» з навчальної дисципліни «Педіатрія з дитячими інфекційними хворобами» для студентів 4 курсу, що навчаються на ОП «Медицина», освітнього рівня «Магістр».
| Місце проведення: | Онлайн. З використанням платформи Google Meet. Підключитися: https://meet.google.com/szs-bwxx-yoa |
| Дата та час проведення: | 13 травня 2026 року, 10:10 |
ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ БАЖАЮЧІ!
Доцент кафедри педіатрії, акушерства та гінекології
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Анастасія БАРЗИЛОВИЧ
