НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

 

newlogo with heart new 05.12.2017

Освітньо-науковий проєкт
«Університет майбутнього»

 

Stud olimpiada 2 2 4

Біологія є наукою про життя, прагнення глибокого та всебічного розуміння якого знаходить своє відображення в розвитку багатьох наук і технологій сучасного світу – від персональної медицини до біологічних основ психології людини, від розробки нових біонічних матеріалів та пристроїв до клітинної інженерії і штучного запліднення. Саме тому біологія 21 століття є галуззю знань, що динамічно розвивається і потребує високоінтелектуальних, творчих та ініціативних фахівців з високим рівнем як теоретичної, так і практичної підготовки. І така підготовка має починатися якомога раніше!

В ННЦ «Інститут біології та медицини», добре розуміючи важливість якісного, професійного освітньо-наукового «супроводу» початківця, що робить перші кроки в біології та суміжних галузях, проводить цілу низку заходів, розрахованих на учнів загальноосвітніх навчальних закладів, зокрема: Всеукраїнську біологічну школу «Від теорії до практики – один крок», Практичні майстер-класи з біології для школярів, Медичні воркшопи: «Медицина стає ближчою», Всеукраїнські волонтерські акції «Біологія – наука майбутнього» та «Медицина завтрашнього дня» тощо.

«Університет майбутнього» - новий освітньо-науковий проєкт нашого Інституту, розрахований, у першу чергу, на учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів. Слухачами нашого університету можуть бути також вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, здобувачі вищої освіти – всі, кому цікаві сучасні біологічні науки.

«Університет майбутнього» надає можливість почути як провідних фахівців-біологів, так і наших студенів та випускників, які активно працюють на передових позиціях сучасної біологічної науки, довідатись, що нового відбувається у її царині.

Проведення занять в нашому Університеті відбувається у вихідні дні із застосуванням дистанційних технологій.

Наш «Університет майбутнього» не лише за назвою, але й за стратегічною метою, працює на майбутнє, на майбутнє Біології і наше із вами майбутнє!

Програмний комітет освітньо-наукового проєкту «Університет майбутнього»:

Наталія Скрипник – заступник директора з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини (голова комітету);
Марія Рудик – доцент кафедри мікробіології та імунології;
Віталій Калиновський – заступник директора з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини;
Олександр Смірнов – доцент кафедри біології рослин, голова Ради молодих вчених.

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader