НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

 

gerb knu

Всеукраїнська Олімпіада
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
з біології
для професійної орієнтації вступників
на основі повної загальної середньої освіти
newlogo with heart new 05.12.2017

 

Увага (!!!) Правила проведення Олімпіади змінено (2023 р.)

Київський національний університет імені Тараса Шевченка у відповідності до "Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти", затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України № 1587 від 21 грудня 2016 року, та «Положення про Всеукраїнську олімпіаду Київського національного університету імені Тараса Шевченка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти», затвердженого Вченою Радою Київського національного університету імені Тараса Шевченка 06 лютого 2023 року (протокол №8) та введеного в дію наказом ректора № 88-32 від 07 лютого 2023 р., проводить Всеукраїнську олімпіаду КНУ з біології (далі – Олімпіада).

Правила проведення Олімпіади унормовані Положенням про Всеукраїнську олімпіаду Київського національного університету імені Тараса Шевченка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

Основними завданнями Олімпіади є виявлення і заохочення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, реалізація здібностей талановитих учнів.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в рік проведення Олімпіади.

Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний (відбірковий) та очний (фінальний).

 

І ДИСТАНЦІЙНИЙ (ВІДБІРКОВИЙ) ТУР

Під час проведення І дистанційного (відбіркового) туру учасники Олімпіади ознайомлюються із завданнями, розміщеними на веб-сайті Приймальної комісії та ННЦ "Інститут біології та медицини", та розв’язують їх.

Список переможців І дистанційного (відбіркового) туру з повідомленням про допущення до ІІ очного (фінального) туру оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії та ННЦ "Інститут біології та медицини" у визначені наказом Ректора терміни.

 

ІІ ОЧНИЙ (ФІНАЛЬНИЙ) ТУР

До участі в ІІ очному (фінальному) турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 % балів на І дистанційному (відбірковому) турі.

Результати ІІ очного (фінального) туру оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії та ННЦ "Інститут біології та медицини" у визначені наказом Ректора терміни.

Якщо це передбачено (Порядком) прийомом на навчання для здобуття вищої освіти в поточному році, учасникам Олімпіади, які набрали не менше ніж 90% балів у фінальному турі, і які в рік вступу отримали повну загальну середню освіту та вступають на спеціальності, визначені Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка, можуть нараховуватись додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета під час розрахунку конкурсного балу в Університеті. Кількість додаткових балів передбачається Правилами прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, затвердженими для відповідного року вступу.

Проведення Олімпіади сприяє підтримці обдарованої молоді, створенню умов для її творчого зростання, реалізації здібностей талановитих учнів та наданню їм ефективної допомоги у виборі професії.

 

Корисні контакти

Відбіркова комісія ННЦ «Інститут біології та медицини»
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Бакалаврат (магістратура ОП "Медицина") ННЦ «Інститут біології та медицини»
Telegram: https://t.me/+ARbkbLJNqQQwOGFi
Магістратура ННЦ «Інститут біології та медицини»
Telegram: https://t.me/+WQ36KANvUuBqvUi5
«Гаряча лінія»:

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Telegram: https://t.me/joinchat/D7_Mrh00SSBuwd9QFgLpRQ

Ми у соцмережах
https://www.facebook.com/bioknu/
https://www.youtube.com/channel/UCc8q1Xvwb9fq-bQIpBcSkTg

Ми працюємо для вас, а разом із вами – на наше з вами майбутнє!

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader