НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Майбутнє місце проживання усіх рекомендованих до поселення студентів ННЦ «Інститут біології та медицини» – гуртожиток №9 - знаходиться в центрі Студмістечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за адресою: вулиця Михайла Ломоносова, 57. Разом із гуртожитком №8 – це єдині дев’ятиповерхові будівлі, тому знайти його не викликає складнощів.

Дирекція Студмістечка, до якої можна звернутися для вирішення будь-яких питань, знаходиться у 2 хвилинах ходьби, у будівлі гуртожитку №6.

Найближчими станціями метро є «Виставковий центр» та «Васильківська», від яких дорога до гуртожитку займає 10-15 хвилин. Поруч з гуртожитком – автобусна зупинка. Неспішною ходою до навчального корпусу ННЦ «Інститут біології та медицини» - 10 хвилин. Отже – жодних проблем із трансфером.

View the embedded image gallery online at:
https://biomed.knu.ua/infrastruktura.html#sigProId31259de0af

View the embedded image gallery online at:
https://biomed.knu.ua/infrastruktura.html#sigProIdf4a5b9d647

Гуртожиток має на кожному з 9 поверхів по 2 крила (праве та ліве), які містять кімнати блочного типу. Гуртожиток обладнаний двома ліфтами, відповідно на правому та лівому крилі, якими мешканці можуть зручно піднятися на потрібний поверх.

На вході в гуртожиток розташована вахта, що змінюється кожного дня о 8 годині ранку. Вахтери спостерігають за входом і виходом за допомогою відеокамер та знаходяться на своєму місці постійно.

Додатковою зручністю пропускної системи гуртожитку є електронні перепустки. За допомогою такої перепустки мешканці можуть вийти з гуртожитку і зайти назад у будь-який час без необхідності турбувати вахту, просто приклавши електронну карту до місця зчитування, після чого двері автоматично розблоковуються.

View the embedded image gallery online at:
https://biomed.knu.ua/infrastruktura.html#sigProId73571b8830

View the embedded image gallery online at:
https://biomed.knu.ua/infrastruktura.html#sigProIdbb194d7009

У разі потреби, кожен мешканець гуртожитку може звернутися до розташованої практично напроти студентської поліклініки для отримання необхідної допомоги.

За декілька метрів від гуртожитку - відділення Нової пошти. Поруч із гуртожитком є відділення банків, банкомати, господарські магазини, поліцейський відділок, перукарня, пекарня та багато іншого, що створює додаткові зручності.

З будь-яких питань, пов’язаних з проживанням у гуртожитку, можна звернутися до завідувачки гуртожитку Ліванової Жанни Вікторівни за тел. (044)259-02-35, або до голови Студентської ради гуртожитку Угнівенко Олександри (к.107 гуртожитку, або в Telegram: @olexandraugnivenko).

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader