НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Гуртожиток №9, у якому проживають студенти ННЦ «Інститут біології та медицини», має 9 поверхів, кожен з яких містить по 2 «крила» – ліве та праве, на яких розміщені кімнати блочного типу. На кожному крилі - 5 блоків, у яких розміщено 2 кімнати на два та три ліжко-місця та один блок, що містить 3 кімнати, дві з яких на два та одна на три ліжко-місця.

Дівчат селять виключно з дівчатами, а хлопців — з хлопцями, зазвичай всі вони однокурсники. За відсутності вільного місця можливе поселення зі студентами інших курсів. За необхідності та за наявності вільного місця можливе переселення до іншої кімнати.

Кожен стандартний блок містить маленький коридор, який сполучає дві житлові кімнати, ванну кімнату та вихід із блоку. Кімната, що розрахована на 3 особи, містить відповідну кількість ліжок (частіше одноповерхових), обладнана пластиковими вікнами, необхідними шафами та полицями, столами робочого та кухонного призначення та стільцями. За бажанням можна поставити власний холодильник чи іншу техніку, яка не заборонена правилами пожежної безпеки гуртожитку, а також власні меблі чи інші речі.

Кімната, що розрахована на 2 особи, обладнана аналогічно, але з двома ліжко-місцями.

Мешканці кімнати мають змогу підключитись до білінгової системи КНУ та вільно користуватись інтернетом.

View the embedded image gallery online at:
https://biomed.knu.ua/umovy-prozhyvannia.html#sigProId8dc2907104

View the embedded image gallery online at:
https://biomed.knu.ua/umovy-prozhyvannia.html#sigProId5de519a203

Щодо ремонту – справа на власний смак. Адміністрація гуртожитку не забороняє проведення косметичного ремонту за власним дизайном, за умови, що архітектура кімнати лишиться не змінною.

Ванна кімната поділена на власне ванну кімнату та туалет. Вона обладнана ванною, умивальником, до яких підведена холодна та гаряча вода, дзеркалом, полицею, необхідними гачками для одягу та туалетом. У цій кімнаті, за потреби, також можна провести косметичний ремонт. Якщо є необхідність, завжди можна викликати столяра, сантехніка чи електрика.

View the embedded image gallery online at:
https://biomed.knu.ua/umovy-prozhyvannia.html#sigProId472bbb3434

Мешканці кожного блоку обов’язково створюють графік чергувань / прибирання, що забезпечує підтримання блоку у належному стані. Прибирання кімнат загального користування не входить у обов’язки мешканців.

Гуртожиток оснащений кімнатами загального користування, у першу чергу, такими як кухня та пральня.

Кухня знаходиться на кожному поверсі, по одній на кожне «крило» (окрім лівого «крила» першого поверху). Кожна кухня оснащена місцем, де можна підготувати продукти до подальшого приготування та двома плитами, що містять загалом 8 конфорок, тому черги на кухні, зазвичай, не виникає. Кожна кухня проходить щотижневе прибирання (старости «крил» слідкують за дотриманням чистоти та порядку на своїй кухні).

View the embedded image gallery online at:
https://biomed.knu.ua/umovy-prozhyvannia.html#sigProIdb96b97ea66

Кімнати для прання містять рукомийники, в яких можна попрати речі вручну, а також сушку, куди можна вивісити вологі речі. У пральній кімнаті на лівому «крилі» 1 та 2 поверхів розміщені пральні машинки, по дві на поверх, якими можна скористатися у будь-який час. Планується встановлення додаткових пральних машин та можливість оплатити прання онлайн, за допомогою безконтактної оплати картою чи сервісами Google Pay, Apple Pay та ін.

Для полегшення прибирання кімнат та блоків, мешканці гуртожитку можуть скористатися обладнанням, яке зберігається у кімнаті для прибирання (кімната 208). Там знаходяться ганчірки, швабри, віники, совки, пилосос тощо.

Також, для зручності, на кухні правого «крила» 1 поверху встановлений автомат з водою, у якому можна завжди набрати необхідну кількість питної води.

View the embedded image gallery online at:
https://biomed.knu.ua/umovy-prozhyvannia.html#sigProId2a13e9bf6a

У холі гуртожитку, для підтримання комфорту мешканців, розміщені дивани, на яких можна відпочити, та столик, яким також можна скористатися та на якому вахта зазвичай залишає пошту (тому її завжди можна забрати у будь-який момент, що досить зручно). Також встановлено автомат зі снеками, у якому кожен охочий може придбати щось на власний розсуд.

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader