НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Banner

 

ВИМОГИ ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДІ

 

Участь у конференції передбачена у вигляді усної/стендової доповіді, або заочна. Всі тези пройдуть рецензування експертами у відповідній галузі та будуть заплановані для презентації у відповідній секції. Детальні вимоги до оформлення усних та стендових доповідей будуть надіслані зареєстрованим учасникам пізніше.

Серед студентів та молодих науковців буде проведено конкурс на найкращу усну/стендову доповідь. Експертна група проведе оцінку усіх усних доповідей та визначить трьох переможців, а також обере три найкращі постери серед учасників конференції. Переможці будуть оголошені публічно після закінчення конференції.

Робочі мови конференції: тези друкуються виключно англійською мовою, пленарні лекції та усні доповіді – англійська, українська.

Публікація тез у паперовому вигляді не передбачена, посилання для завантаження електронної версії збірки тез буде надіслано зареєстрованим учасникам конференції окремо.

Оплата публікації тез не включена до реєстраційного внеску та здійснюється окремо або разом із ним (у випадку очної участі). Тези, несплачені до 15 березня 2022 року включно, не зможуть бути включеними до збірки матеріалів конференції. Деталі на цій сторінці

 

Структура тез

 

Назва не повинна перевищувати 200 символів.

Автори (не більше 200 символів). Першим автором вказується доповідач. Для кожного автора зазначають Ім’я, Прізвище та цифрою без пробілу вказують установу, місце роботи/навчання автора.

Приклад: Jhon SMITH1, Hanna IVANENKO2

Назва установи/організації (не більше 400 символів). Вказують назву установи, місто та країну. 2 або більше закладів слід відокремлювати крапкою з комою «;» Назви відділів не вказуються. Цифри, що вказують на установу, вводять перед назвою установи без пробілу. Адреса закладу не вказується.

Приклад: 1Taras Shevchenko National University of Kyiv, Kyiv, Ukraine; 2National Academy, L’viv, Ukraine.

Текст тез (не більше 2200 символів). Текст повинен бути структурований на такі розділи: Вступ; Матеріали та методи; Результати; Висновки. У розділі «Вступ» повинна бути вказана мета досліджень. Рисунки, діаграми, посилання на літературні джерела та список джерел не використовуються.

Ключові слова (не більше 80 символів) – до 5 ключових слів.

 

Для відправлення тез потрібно зареєструватися на сторінці «Реєстрація».

 

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader