
21 травня 2026 року відбувся День розвитку наукової кар’єри, який вперше був проведений на території нашого Ботанічного саду імені академіка Олександра Фоміна.
На неформальну зустріч завітало керівництво Університету, лідери науки та бізнесу, науково-педагогічні працівники та молоді вчені.
З нагоди Дня науки були нагороджені заохочувальними відзнаками аспіранти, молоді вчені та досвідчені науковці ННЦ «Інститут біології та медицини».
Серед аспірантів та молодих вчених в категорії «ЗА НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ» подяки оголошені асп. Андрію Володимировичу ПЛУЖНИКУ (кафедра біології рослин, наук. керівник Вероніка Володимирівна Джаган) та асистенту кафедри фізіології та анатомії Марії Єгорівні ЧЕРНИХ, тоді як асп. Анна Вікторівна ЯЛОВА (кафедра екології та зоології, наук. керівник Дмитро Володимирович Лукашов) і асистент кафедри загальної та медичної генетики Ярослав Сергійович ЯСІНСЬКИЙ отримали подяки в категорії «ЗА ПОПУЛЯРИЗАЦІЮ НАУКИ».
Грамотою «ЗА НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ» нагороджені професор кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини Галина Віталіївна ОСТРОВСЬКА та провідний біолог відділу інтродукції тропічних та субтропічних рослин Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна Олександр Іванович ЦИБУЛЬСЬКИЙ.
Грамотою «ЗА УСПІХИ У НАВЧАЛЬНІЙ, НАУКОВІЙ І ВИХОВНІЙ РОБОТІ» нагороджені доцент кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини Олена Костянтинівна ВОРОНІНА та завідувач відділу інтродукції деревних та трав’янистих рослин Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна Роман Миколайович ПАЛАГЕЧА.
ПОДЯКА Київського національного університету імені Тараса Шевченка за активну наукову діяльність, інноваційну спрямованість та вагомі результати оголошена доценту кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини Андрію Сергійовичу ПУСТОВАЛОВУ.
https://biomed.knu.ua/news/latest-news/8601-nagorodzhennya-aspirantiv-ta-naukovtsiv-z-nagodi-dnya-nauki-2.html#sigProId4554a320bf
Вітаємо наших колег із заслуженим визнанням!
Заступник директора з наукової роботи
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Олексій ШЕВЧЕНКО
