
Під час засідання Вченої ради ННЦ «Інститут біології та медицини» 12 травня 2026 року відбулося урочисте вручення нагород переможцям конкурсу на кращу усну доповідь, проведеного в межах ХХІІІ Міжнародної конференції «Шевченківська весна: досягнення в науках про життя/ Advancements in Life Sciences» у секціях «Біофізика, біоінформатика, генетика», «Вірусологія, мікробіологія та імунологія», «Фундаментальна і клінічна медицина, лабораторна діагностика», «Зоологія, екологія та охорона довкілля», «Біохімія, молекулярна біологія, біотехнологія та біоінженерія», «Прикладна і фундаментальна біологія рослин та дизайн урбанізованих ландшафтів», «Цитологія, гістологія, ембріологія та репродуктивна медицина, фізіологія людини», «Загальна біологія (для шкільної молоді)».
Переможці були нагороджені дипломами за високий науковий рівень, креативність і вагомий внесок у розвиток студентської науки. Члени Вченої ради привітали здобувачів освіти з досягненнями та побажали подальших успіхів у науковій діяльності.
https://biomed.knu.ua/news/latest-news/8571-vidznachennya-dosyagnen-molodikh-naukovtsiv-na-zasidanni-vchenoji-radi-3.html#sigProId5911ab2f6f
Проведення такої конференції для молодих науковців спрямоване на підтримку обдарованої молоді, створення умов для її творчого зростання та активізацію науково-дослідної роботи студентів.
Заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи (з гуманітарних питань)
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Євдокія РЕШЕТНІК
Співголова оргкомітету,
Голова ради молодих вчених ННЦ ІБМ
Тетяна ТЕСЬОЛКІНА
