Столичний зоопарк завершує підготовку літніх вольєрів та адаптацію раціонів тварин до теплого сезону. 8 травня групи студентів 3 курсу ОП «Екологія» та 4 курсу ОП «Біологія» відвідали Київський зоопарк, щоб проаналізувати готовність закладу до літнього періоду.
Під час зустрічі з фахівцем Володимиром Кірюшиним студенти прослухали цікаву міні-лекцію про особливості догляду за тваринами у літній період та роль установи в реінтродукції рідкісних видів.
Про старт 119-го весняно-літнього сезону офіційно повідомили на сайті КиївЗоо (посилання). За оцінкою адміністрації закладу, більшість мешканців уже перейшли у відкриті експозиції, а територію повністю адаптували до стабільної роботи в умовах теплого сезону.
Фахівець зоопарку розкрив студентам деталі технічного догляду: від систем життєзабезпечення приматів до принципів збагачення середовища для левів, черепах та одного з патріархів зоопарку — горили Тоні.
https://biomed.knu.ua/news/latest-news/8557-kijivzoo-perekhodit-na-litnij-rezhim-2.html#sigProIdb14d799425
Фото: Анастасія Білокінь
«Було круто побачити зоопарк «зсередини» і дізнатися, як насправді готують раціони та вольєри, щоб тваринам було комфортно при переході на літній сезон», — поділилися враженнями студенти.
Нагадаємо, у межах підготовки об'єктів до сезону вже завершили переселення родини капібар у літній вольєр із басейном (посилання). Наразі зоопарк продовжує модернізацію інфраструктури за європейськими стандартами.
Студентка 3 курсу ОП "Екологія"
Анастасія БІЛОКІНЬ
