НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Kafedra Microbiologii LOGO 2

В рамках профорієнтаційної роботи співробітники кафедри мікробіології та імунології сумісно з учнями Гімназії № 59 імені О.М. Бойченка м.Києва розробили програму польотного експерименту для участі у Міжнародному конкурсі студентських/учнівських космічних експериментів (The Student Spaceflight Experiments Program, SSEP) в рамках програми Національного освітнього центру науки про Землю та космос (National Center for Earth and Space Science Education, NCESSE) у США та Міжнародного інституту космічної освіти Артура К. Кларка, яка реалізується завдяки співпраці з NASA згідно з угодою про використання лабораторії Міжнародної космічної станції для проведення таких експериментів.

 

Метою розробленого експерименту є вивчення впливу мікрогравітації на рістстимулювальні властивості симбіотичних мікроорганізмів рослин. Цього року у конкурсі взяли участь учнівські команди з 335 шкіл США, Канади та України. На конкурс було подано 2261 пропозицію. Експерименти для проведення на базі лабораторії Міжнародної космічної станції обираються за допомогою офіційного двоетапного процесу розгляду пропозицій Оглядовою та Ревізійною комісіями конкурсу. Пропозиція наших юних науковців увійшла у перелік 112 пропозицій-фіналістів.

 

Школярі-члени команди розробників дослідницької пропозиції проходили на базі кафедри опрацювання базових навичок проведення експерименту, незважаючи на всі труднощі воєнного стану у країні. Побажаємо їм успіху і подальших перемог на шляху до знань!

 

Завідувачка кафедри мікробіології та імунології
Лариса СКІВКА

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader