НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Kafedra biologii roslyn LOGOВпродовж навчання за Освітніми програмами «Ландшафтний дизайн та озеленення» (ОР «Бакалавр») та «Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища» (ОР «Магістр») студенти різних курсів кафедри біології рослин розробляли проєкти озеленення просторів за участі деревних та трав’янистих декоративних рослин. Це дало змогу сформувати обширну базу проєктних пропозицій, з яких були відібрані найбільш вдалі, оригінальні та науково обґрунтовані з ландшафтної точки зору для озеленення прифасадних ділянок головного корпусу ННЦ «Інститут біології та медицини». Завдяки партнерській допомозі компанії Garden Service, яку очолює випускник кафедри Олександр Дмитрієв, проєктні пропозиції студентів поступово втілюються у життя, і територія біля нашого Інституту оживає і заграє новими барвами.

Сучасний стан ландшафтного простору біля будівлі ННЦ «Інститут біології та медицини» контрастує з новобудовами які розташовані навколо. Сама будівля Інституту, виконана у стилі класичного модернізму, якому притаманні функціональність масивних форм і конструкцій, урбаністичний вигляд будівель, сміливі і вигадливі композиційні рішення, - є складовою архітектурного комплексу студмістечка КНУ (Виставкового кампусу КНУ). Дизайн озеленення території ННЦ «Інститут біології та медицини» проєктувався відповідно до архітектурних стандартів та кліматичних умов 80 років минулого століття. Наразі відбулись суттєві зміни як в архітектурно-просторовому оформлені прилеглих територій, так і у мікрокліматичних характеристиках ландшафтного простору. Територія Виставкового кампусу потребує відповідної модернізації зелених насаджень з урахуванням вимог класичного стилю будівель корпусів та сучасних ландшафтно-архітектурних тенденцій в озелененні територій закладів вищої освіти, унормованих індикативними маркерами міжнародної системи Green Metric Word University Ranking.

Нові рішення озеленення історичних архітектурних будівель відповідно до сучасних кліматичних ризиків та озеленення урболандшафтів активно розробляються студентами кафедри біології рослин у творчій співдружності з практиками ландшафтного дизайну та архітектури для облаштування просторів КНУ гідних високому званню провідного навчального закладу України.

Відеоогляд прифасадної ділянки головного корпусу ННЦ «Інститут біології та медицини»             youtubegreen

 

Завідувач кафедри біології рослин, професор
Наталія ТАРАН

Доцент кафедри біології рослин,
Гарант ОП «Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища»
Владислава БАДАНІНА

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader