НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

vnutrishnia medytsynaЗа підтримки колег кафедри внутрішньої медицини ННЦ «Інститут біології та медицини» КНУ імені Тараса Шевченка працюємо амбасадорами української медичної науки і освіти в країнах Європи!

28.09.2022-29.09.2022 в місті Кракові (Польща) пройшов Medical Education Forum (MEF). Форум зібрав експертів та видатних науковців в медичній галузі з Европи та Північної Америки під егідою Jagiellonian University Medical College та проводився за підтримки Polish Institute for Evidence Based Medicine, Jagiellonian University Medical College, McMaster University в колаборації з European Union of Medical Specialists, European Federation of Internal Medicine, American College of Physicians, Postgraduate Medical Education Centre in Warsaw, Polish Society of Internal Medicine та Medycyna Praktyczna.

Під час Форуму учасники мали змогу усвідомити важливість тестування та розширення знань про стрес у медичній освіті, визнати основи компетентнісно орієнтованої медичної освіти та роль імерсивного навчання (за допомогою технологій розширеної реальності), а також оцінити різноманітні міжнародні перспективи в медичній освіті. Так, жваву дискусію викликала доповідь професора Martin Härter (University Medical Center Hamburg-Eppendorf, Germany) «Клінічна аргументація та спільне прийняття рішень: як навчати», де доповідач ґрунтовно проаналізував концепції клінічного обґрунтування та прийняття рішень, а також поділився власним досвідом реалізації цих концепцій в клінічній практиці та освітньому процесі в медичних Університетах. Зацікавленість викликала і доповідь професора Steven Durning (Uniformed Services University of the Health Sciences, USA) «Навчання клінічному мисленню: чотири ключові уроки з огляду літератури», в якій було висвітлено основні дефініції та стратегії навчання клінічному мисленню, що без сумніву на сьогодні є актуальними для викладачів при використанні дистанційних технологій навчання. Професор Inga Hege (University of Augsburg, Germany) представила, у своїй доповіді, концепцію проекту iCoViP (http://icovip.eu/), що полягає в створенні Міжнародної бази віртуальних пацієнтів для навчання студентів медиків клінічному мисленню.

Представниками кафедри внутрішньої медицини Лідією Буцькою та Оленою Барабанчик з керівником проекту Inga Hege обговорено можливість співпраці викладачів кафедри із залученням до створення бази iCoViP та можливість навчання студентів медиків використовуючи дану технологію. Наразі триває завершальний етап над оформленням договору про співпрацю між кафедрою внутрішньої медицини та керівником проекту iCoViP.

Також, на Форумі була приділена увага післядипломному навчанню медиків, і зокрема із застосуванням дистанційних технологій. Відбувся обмін досвідом, налагоджено цікаві та корисні для української вищої медичної освіти зв’язки.

Отже, маємо надію, що всі виклики тимчасової online освіти зможемо подолати шляхом плідної співпраці!

 

Доценти кафедри внутрішньої медицини
Олена БАРАБАНЧИК та Лідія БУЦЬКА

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader