НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

vnutrishnia medytsynaВикладачі кафедри внутрішньої медицини ННЦ «Інститут біології та медицини» доценти Барабанчик О.В. та Родіонова І.О., асистент Бердник І.О. взяли участь у Міжнародному стажуванні “Розвиток м’яких навичок у професійній підготовці викладачів” / “Soft skills development in teaching professional training” (04.09-11.09.2022, Італія), що проходило під егідою Освітньої українcько-польської фундації «Інститут міжнародної академічної і наукової співпраці» (IIASC) на базі європейського ЗВО (Західно-Фінляндського Коледжу) на підставі угоди між ЗВО та IIASC № 015-01/007 від 25.01.2016 р.

 

В ході стажування викладачі мали змогу:
• оволодіти навичками формування ефективної взаємодії з учасниками освітнього процесу на різних рівнях через вербальні та невербальні техніки з урахуванням специфіки та інтересів другої сторони переговорів;
• формувати стратегію управління власним розвитком в умовах швидких змін, а також можливість ефективно здійснювати саморегульоване навчання та пошук відповідної інформації з різних джерел й вміння ними ефективно керувати;
• удосконалити розвиток вміння здійснювати наставництво та бути готовим до ситуаційного лідерства, а також розвиток проектного мислення із застосуванням системного підходу для вирішенням актуальних освітніх завдань.

Програма стажування була створена з врахуванням концепції освіти протягом усього життя та має на меті сприяти індивідуально-особистісному та професійному самовдосконаленню сучасних викладачів шляхом розвитку м’яких/надпрофесійних навичок на основі кращих міжнародних інноваційних практик щодо підвищення рівня кваліфікації фахівців.

Також, викладачі мали змогу відвідати один з найбільших та найстаріших університетів Європи, Римський університет Ла Сап'єнца (University of Rome La Sapienza). Керівництву університету було передано буклет про наш університет, а також під час зустрічі окреслено подальші шляхи співпраці між навчальними закладами. Представниками університетів було обговорено принципи та засади викладання клінічних дисциплін для студентів-медиків, сучасні можливості покращення учбового процесу. Учасники делегації ознайомилися з особливостями роботи клінік, зокрема внутрішньої медицини, гастроентерологічної клініки та відвідали гематологічний центр. Відбувся обмін досвідом та обговорені можливості для стажування студентів-медиків 4 та 5 курсів в рамках літньої виробничої практики на клінічних базах обох університетів. Співпраця триває.

 

Доценти кафедри внутрішньої медицини
Родіонова І.О., Барабанчик О.В.,
асистент кафедри внутрішньої медицини
Бердник І.О.

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader