newlogo with heart new 05.12.2017 19 вересня 2022 р. Співробітники кафедри хірургії та кафедри фундаментальної медицини ННЦ «Інститут біології та медицини» взяли участь в урочистих заходах з нагоди святкування 188 річниці з дня заснування Університету.

Під час заходу, ректор Університету Володимир Бугров та міністр освіти і науки України відзначили почесними грамотами та подяками співробітників, які беруть активну участь в обороні Держави, зокрема учасників волонтерського руху.

Подяки Ректора були удостоєні 5 співробітників: троє з кафедри хірургії - завідувач кафедри, д.м.н. Максим Горобейко, доцент, PhD Андрій Дінець, асистент Андрій Льовін. З кафедри фундаментальної медицини Подяку Ректора отримали завідувачка кафедри, професор, д.м.н. Вікторія Хоперія, ассистент, к.б.н. Оксана Линчак.

Під час цієї війни – волонтерський рух є вагомою складовою опору України. Гуманітрана допомога для Збройних Сил України та цивільних лікарень, допомога вимушеним переселенцям є вкрай важливою, і організація такої допомоги за участю науково-педагогічних кадрів клінічних та теоретичних кафедр Університету є свідченням єдності всіх ланок громадянського суспільства.

Якщо наша допомога врятує хоча б одне життя, збереже одне здоров’я, то працюємо недаремно!

Разом до ПЕРЕМОГИ!

За матеріалами кафедри хірургії