newlogo with heart new 05.12.2017 Шевченків університет та Університет Великої Греції (м. Катандзаро, Італія) виграли проект міжнародного обміну, за схвалення Європейською Комісією в рамках «Call 2022» спільної програми ERASMUS+ KA171 «Мобільність студентів та персоналу вищої освіти за підтримки фондів зовнішньої політики» в галузі медицини, що сприятиме мобільності між Європою та неєвропейськими країнами.

Завдяки отриманому фінансуванню буде консолідовано співпрацю, розпочату в минулі навчальні роки в рамках програми Erasmus+. До речі, саме зараз три студенти ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка перебувають в італійському Університет Великої Греції в Катандзаро за програмою академічної мобільності. Координатор з італійської сторони професор Людовіко Абенаволі Монтеб’янко, а з української – професор Тетяна Фалалєєва.

Щирі слова подяки висловлюємо доктору Елеонорі Консолі та професору Людовіко Абенаволі Монтеб’янко за їхню особисту активну участь у підготовці проекту та його реалізації. Ми сподіваємося, що цей проект здатен буде поглибити зв'язок між нашими закладами та відкрити нові можливості для майбутньої співпраці.

Спільнота університету пишається 4-річною академічною та науковою співпрацею між нашими закладами в галузі медицини та хочемо висловити надію на продовження такої успішної співпраці на благо наших спільних інтересів, а також для подальшого розширення досягнутих результатів нашої роботи.

Слава Україні! Слава Італії!

Доктор біологічних наук, професор,
завідувач кафедри біомедицини