НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

newlogo with heart new 05.12.2017 Шевченків університет та Університет Великої Греції (м. Катандзаро, Італія) виграли проект міжнародного обміну, за схвалення Європейською Комісією в рамках «Call 2022» спільної програми ERASMUS+ KA171 «Мобільність студентів та персоналу вищої освіти за підтримки фондів зовнішньої політики» в галузі медицини, що сприятиме мобільності між Європою та неєвропейськими країнами.

 

 

Завдяки отриманому фінансуванню буде консолідовано співпрацю, розпочату в минулі навчальні роки в рамках програми Erasmus+. До речі, саме зараз три студенти ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка перебувають в італійському Університет Великої Греції в Катандзаро за програмою академічної мобільності. Координатор з італійської сторони професор Людовіко Абенаволі Монтеб’янко, а з української – професор Тетяна Фалалєєва.

Щирі слова подяки висловлюємо доктору Елеонорі Консолі та професору Людовіко Абенаволі Монтеб’янко за їхню особисту активну участь у підготовці проекту та його реалізації. Ми сподіваємося, що цей проект здатен буде поглибити зв'язок між нашими закладами та відкрити нові можливості для майбутньої співпраці.

Спільнота університету пишається 4-річною академічною та науковою співпрацею між нашими закладами в галузі медицини та хочемо висловити надію на продовження такої успішної співпраці на благо наших спільних інтересів, а також для подальшого розширення досягнутих результатів нашої роботи.

 

Слава Україні! Слава Італії!

 

Доктор біологічних наук, професор,
завідувач кафедри біомедицини
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Тетяна ФАЛАЛЄЄВА

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader