newlogo with heart new 05.12.2017 Мультидисциплінарний підхід у науково-дослідній роботі асоціюється з високою ефективністю виконання наукових досліджень. Саме такий підхід застосовують науково-педагогічні працівники ННЦ “Інститут біології та медицини”, зокрема, кафедр хірургії, фундаментальної медицини, біофізики та медичної інформатики. Результати клінічних досліджень регулярно доповідаються на міжнародних і вітчизняних конференціях.

13 травня 2022 р. у м. Ірпінь (Київська область) відбулася науково-практична конференція «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В РЕКОНСТРУКТИВНО–ВІДНОВНІЙ ТА ПЛАСТИЧНІЙ ХІРУРГІЇ», організаторами якої виступили Державна установа «Інститут невідкладної і відновної хірургії ім. В.К. Гусака Національної академії медичних наук України», ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, КНП «Ірпінська центральна міська лікарня», ГО «Національна академія вищої освіти України», ГО «МАОН». Результати спільного проєкту “Challenges of differential diagnosis between primary hyperparathyroidism and bone metastases of breast cancer” представлено авторським колективом у складі: д.м.н. Горобейко М.Б., доцент Дінець А.В., PhD (кафедра хірургії), д.м.н., проф. Хоперія В.Г. (кафедра фундаментальної медицини), д.ф.-м.н., проф. Прилуцький Ю.І. (кафедра біофізики та медичної інформатики). В рамках цього дослідження були представлені унікальні результати застосування аутофлуоресценції прищитоподібних залоз у ближній інфрачервоній ділянці у пацієнтів, котрі потребують оперативного лікування доброякісної чи злоякісної пухлини щитоподібної та прищитоподібних залоз. Такий їх біоіміджінг дозволяє істотно знизити ризик інвалідизуючих ускладень під час оперативних втручань на органах шиї.

Доцент кафедри хірургії
Андрій ДІНЕЦЬ