НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Botanichniy sad embema18 травня 2022 року Ботанічний сад ім. акад. О.В. Фоміна долучився до святкування Шостого Міжнародного Дня рослин, який організовується науковцями у галузі рослинництва в усіх країнах світу під егідою Європейської Організації Біології Рослин (EPSO) і проходить під гаслом «Дізнайтеся більше про світ рослин!»


 

Мета цього заходу – донести до людей у всьому світі розуміння важливості дослідження рослин для розвитку сільського господарства, садівництва, лісівництва, сталого виробництва високоякісних продуктів харчування та нехарчової продукції рослинного походження, значення рослин у збереженні навколишнього середовища.

21 травня ландшафта дизайнерка з Латвії пані Лаура Пліса в рамках заходів Всесвітнього Дня рослин з дружнім візитом відвідала Київ і побувала у Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна разом із кафедрою біології рослин ННЦ «Інститут біології та медицини», консатінговою компанією Ландшафтний Дизайн та Архітектура та представниками Експертної ради роботодавців КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство».

Організація та проведення заходів до Дня рослин тривають протягом усього травня. У попередні роки до Ботанічного саду приїжджали на екскурсії студенти з Вінницького, Ніжинського, Черкаського, Хмельницького, Уманського, Сумського та інших університетів України, для школярів і всіх зацікавлених проводилися тематичні екскурсії, студенти київських вузів проходили виробничу практику.

У цьому році свої двері Ботанічний сад відкрив волонтерам, які щотижня приходять допомагати працівникам Ботанічного саду прибирати територію, прополювати чи садити рослини, волонтери-альпіністи під керівництвом фахівців Ботанічного саду проводять обрізку сухого гілля і листків на високих пальмах, фікусах та інших оранжерейних рослинах. Після завершення запланованої роботи для волонтерів проводять екскурсію по ділянках Ботанічного саду, відповідають на питання, що стосуються рослинної тематики та історії Ботанічного саду.

 Відділ еколого-освітньої роботи
Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader