НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

5

9 травня 2022 року відбулася відкрита лекція професора Тетяни Фалалєєвої на тему: «Глутамат натрію та цукор – приховані вороги здоров’я!» для ліцеїстів Інституту вищої освіти І.І.С. Петруччі-Феррарі-Мареска (Istituto D'Istruzione Superiore I.I.S. Petrucci-Ferraris-Maresca), м. Катанзаро, Італія.

 

 

Дата доповіді була обрана не випадково, адже саме 9 травня 2022 року програмі ЄС Еразмус+ виповнюється 35 років. Інститут вищої освіти І.І.С. Петруччі-Феррарі-Мареска (Istituto D'Istruzione Superiore I.I.S. Petrucci-Ferraris-Maresca) є важливим партнером цієї програми, та має великий досвід співпраці з Еразмусом.

Зустріч розпочалась з всебічного обговорення військово-політичної ситуації в Україні та російської агресії.

Перед нами була непроста задача - пояснити, як сталося так, що у глобалізованому світі XXI століття, коли пам’ять про дві криваві світові війни ще жива, стала можливою агресія небачених масштабів. В час, коли абсолютна більшість людства бажає прогресу і процвітання народів, коли існує багато проблем, пов’язаних зі здоров’ям та розвитком самих людей – епідемія COVID-19, рак, епідемія ожиріння, та інші виклики людству, - знаходяться ті, хто ставить бажання влади вище проблем людства.

В продовження зустрічі обговорили сучасні проблеми харчування дітей та молоді саме як один з викликів людству. Доповідачка розповіла, що у світі є епідемія ожиріння і, що Італія не є в стороні цієї глобальної проблеми, адже кількість італійських дітей з ожирінням є найвищою в Європі. Обговорили основні причини цього та намітили план дій для виходу з цієї ситуації.

Також виступив куратор програми академічної мобільності Ерасмус+ Катанзарського університету імені Манія Греча професор Людовіко Абенаволі. Він зауважив важливість цієї програми для багатьох вчених та викладачів з України, які під час війни можуть продовжувати свою науково-педагогічну діяльність по всій Європі.

Студенти та викладачі ліцею активно брали участь в обговоренні, задавали критичні питання. Щиро співчували українському народу.

 

 

 

Світ має знати правду, істину не сховати!
Слава Україні!
Героям Слава!

 

За матеріалами
завідувачки кафедри біомедицини
професорки Тетяни ФАЛАЛЄЄВОЇ

 

 

 

 

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader