НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Botanichniy sad embema1 жовтня в Україні відзначається національний «День ветерана України». У цей День у Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна за ініціативи адміністрації та Ради ветеранів Київського національного університету імені Тараса Шевченка та з метою формування історичної пам’яті, примноження університетських традицій, шанобливого ставлення і почуття поваги до людей похилого віку, кожного року зустрічаються ветерани Університету.

Вручення вітальних листів ветеранам праці університету та покладання квітів традиційно відбулося біля скульптури-символу «Навала», що присвячена викладачам і студентам Київського університету, що загинули при обороні Києва у 1941 році. Співробітники Саду провели екскурсію по парковій частині, присутні оглянули нові скульптурні композиції та відмітили красу і затишок Ботанічного саду.

Листом з нагоди Ювілею привітали Лапчика Вадима Францовича, якому 2 жовтня виповнюється 85 років, який з 1963 по 2006 рік працював в Університеті і був директором Ботанічного саду (1975-1982 рр.). У вітальному листі подякували В.Ф. Лапчику за багаторічну сумлінну працю і активну участь у науковій, освітній і виховній діяльності та щиро побажали здоров’я, добробуту, творчого натхнення і щасливого довголіття!

 

Зі святом Вас, шановні ветерани Університету!

 

 

Відділ еколого-освітньої роботи
Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна

 

 

 

 

 

  

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader