НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Kafedra biologii roslyn LOGOВітаємо наших студентів Гвоздецьку Анастасію, Павленко Анну та Пишненко Анастасію (ОП «Ландшафтний дизайн та озеленення») і Терлецьку Дарину (ОП «Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища»), які стали Лауреатами Першої Національної Премії з ландшафтної архітектури та садового дизайну!

Премія присуджується за підсумками роботи професійного незалежного журі за кращі суспільно значимі ландшафтні об'єкти, виконані за останні 10 років, що відображають сучасні досягнення України в галузі ландшафтної архітектури, міського планування, ландшафтного будівництва і садово-паркового мистецтва.

Роботи наших студентів були відзначені та нагороджені відзнаками у номінації Кращий реалізований виставковий сад-2020 (тема «Рецепти щасливого міста») в категорії Нові імена на Фестивалі «Українська національна премія з ландшафтної архітектури та дизайну», який відбувся 28-30 серпня 2020 року на базі Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна.

Також одержали подяки за допомогу у проведенні Фестивалю проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) д.е.н., проф.Рожко О.Д., завкафедри біології рослин д.б.н., проф. Таран Н.Ю., викладачі к.б.н., доц. Косик О.І., к.ф.-м.н., доц. Шпагін В.Ф. та студенти: Нестерук І., Ольшевський Д., Стельмах А., Андрієнко О., Аяд Д., Беззубцева М., Гуменюк О., Горупаха В., Гаврилко Ю.

 

SPG nagorody

Бажаємо подальших професійних успіхів і нагород!

 

 

Доцент кафедри біології рослин
ННЦ «Інститут біології та медицини»
О.І. Косик

 

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader