НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Botanichniy sad embema28-30 серпня у Ботанічному саду ім. акад. О. В. Фоміна в рамках проведення Української Національної Премії з ландшафтної архітектури та садового дизайну /Ландшафтне літо -2020/ відбулася презентація виставкових садів та конкурсних проектів на тему «Рецепти щасливого міста». Вперше у конкурсі приймали участь студенти кафедри біології рослин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що навчаються за спеціальністю Садово-паркове господарство (ОП Ландшафтний дизайн та озеленення).

Заявок від ландшафтних архітекторів, що виявили бажання взяти участь у конкурсі, надійшло багато, але до фіналу вийшли десять проектів, які були побудовані на території Ботанічного саду і представлені на розгляд авторитетному міжнародному журі (Хелена Гутмане, Марк Гілдов, Кайл Галлахер, Майкл Орейлі).
Проект «Дощовий сад», який підготувала команда Європейської школи дизайну, отримав найвищу оцінку журі.

иплом лауреата II ступеня отримала бакалавр Дарина Терлецька. Назва проекту «Мій скарб». - Що робить людину щасливою? – розмірковує Дарина, - знайти однозначну відповідь складно, бо в кожного своє бачення. Я вірю, що через свою творчість транслюю щастя іншим і від того теж стаю щасливою. Природа і люди – непорушний союз. Тож рецепт щасливого міста – це гармонізація взаємозв’язків між людиною і природою для комфортного перебування та життєдіяльності людини в умовах підвищеного стресового фактору урбанізованих просторів, за рахунок якісно оформлених зелених зон.

Диплом лауреата III ступеня отримала студентка 4 курсу Анастасія Пишненко. Назва проекту «Зелена блискавка». Ідея інсталяції полягає в тому, що рослини є набагато могутнішими, ніж люди. Так, можемо поглянути на Дніпро, який нібито як блискавка поділяє Київ.

Проект «Місто для щасливої Варвари» виконали студентки 4 курсу Ганна Павленко і Анастасія Гвоздецька. Біла тканина стала символом чистоти та порядку. Круглий стіл символізує нескінченність, досконалість та завершеність. У центрі композиції, на столі знаходиться чаша з водою. Чиста вода в місті, як показник чистоти, гармонії та гнучкості. Оскільки все в житті йде від води, це основа створення міста, а ключ до щастя - це баланс та гармонія в усьому. Ідея проекту зацікавила журі.

Церемонія нагородження фіналістів і зібрання ″круглого столу″ на тему «Поговоримо про реалізовані громадські простори» відбувалися у Будинку Архітектора. З вітальним словом до присутніх звернулися організатор заходу - Ольга Камолікова, генеральний директор консалтингового бюро L&A; Наталія Юріївна Таран, д.б.н., проф., завідувач кафедри біології рослин, Марина Миколаївна Гайдаржи, д.б.н., директор Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна.

Захід відбувся за підтримки Управління екології та природних ресурсів Київської міської державної адміністрації і Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Ботанічний сад займає особливе місце у природоохоронній освіті населення. Наразі через карантинні заходи призупинено проведення екскурсій, еколого-освітніх заходів та акцій, які передбачають приймання відвідувачів.

 

Вітаємо наших студентів з перемогою! 

 

Відділ еколого-освітньої роботи
В.В. Нікітіна, Н.М. Белемець

 

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader