НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

129 листопада 2019 року відбулася міні-конференція: «ЕКСКЛЮЗИВНІ СЕКРЕТИ З РУБРИКИ «СПОРТ ТА ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ» в рамках засідання Студентського наукового гуртка ДІЄТОЛОГІЇ Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Всі ми помітили наскільки модним стало правильне харчування та відвідування спортзалу. Але чи всім відомо як поступово перейти на здорове харчування? Як не нашкодити своєму організму, граючись дієтами та силовими навантаженнями? Яка правильна техніка базових спортивних вправ? 29 листопада у стінах нашого ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулася міні-конференція «ЕКСКЛЮЗИВНІ СЕКРЕТИ З РУБРИКИ "СПОРТ ТА ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ"», де прозвучали відповіді на ці запитання.

Оксана Любчик у своїй лекції: «Мінімум часу – максимум результату до будови ідеального тіла» розповіла про норму калорій, мобільні додатки підрахунку кКал, збалансоване харчування за БЖВ (білки-жири-вуглеводи), норму води, режим харчування, вплив сну на схуднення, техніку вакууму живота, планки. Відвідувачі конференції брали активну участь у конкурсі: «Ідеальна планка», переможець отримав корисний приз.

Оксана Стефінів у лекції: «Інтуїтивне харчування» зуміла багатьох переконати, що наш організм працює, як складний механізм і сам знає, що йому потрібно в той, чи інший момент, головне навчитися прислухатися до цих підказок. «…Спосіб інтуїтивного харчування навчить любити своє тіло, любити їжу і любити життя!»

Денис Волгін у лекції: «Чарівна таблетка для максимальної атлетичності, або як знайти райське яблуко» відкрив секрет, що саме маскується під «райським яблуком» у великому спорті. Були наведені приклади наслідків зловживання різного роду препаратами та біологічними добавками. Ключове запитання, яке повинна поставити кожна людина сама до себе: «Мета виправдовує засоби?»

Студентський науковий гурток Дієтології та Спортивний департамент СПУ черговий раз показали плідний результат співпраці
Будьте стрункими та здоровими!
До нових зустрічей у новому році!

 

Студентка 4-го курсу освітньої програми
«Лабораторна діагностика»
Наталія Стефінів

 

 Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader