НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

15 листопада в ННЦ «Інститут біології та медицини» з лекцією на тему "Застосування молекулярної біології для інфекційних захворювань (виявлення бактерій, вірусів та вільноживучих амеб)" виступив відомий аргентинський біохімік та вірусолог Пабло Ґольдшмідт. Лекція організована за сприяння Посольства Аргентинської Республіки в Україні та підтримці Відділу міжнародного співробітництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Пабло Гольдшмідт - доктор молекулярної фармакології Паризького університету П'єра та Марі Кюрі, біохімік, спеціаліст із фармакокінетики, клінічної фармакології та фармакології антимікробних препаратів. Він закінчив факультет біохімії та фармакології Національного університету Буенос-Айреса за спеціальністю "клініко-біохімічний аналіз". Паралельно навчався на факультеті філософії та літератури (спеціальність - психологія) Національного університету Буенос-Айреса, де отримав диплом за спеціальністю "клінічний психолог". Має диплом медичного факультету Паризького учбового центру Госпіталя Пітьє-Сальпетріє за спеціальністю "біологія людини", спеціалізація: фармакокінетика, клінічна фармакологія, нейро-психофармакологія та фармакологія антимікробних препаратів. Пабло Ґольдшмідт отримав ступінь доктора наук у галузі молекулярної фармакології в Паризькому університеті П'єра та Марі Кюрі. Також він пройшов курс теоретичної та практичної підготовки в Паризькому університеті П'єра та Марі Кюрі та в університеті Пастера, отримавши диплом за спеціальністю "загальна вірусологія та молекулярна біологія". Доктор Ґольдшмідт закінчив курси з електронної мікроскопії, медичної вірусології, хламідій-рикетсіалу тарадіоімунологічного аналізу при університеті Пастера в Парижі.

З 1981 року доктор Ґольдшмідт розробляє технічні методи діагностики інфекційних захворювань у державних лікарнях та медичних учбових центрах, бере активну участь в розробці інноваційних терапевтичних стратегій проти звичайних та нетрадиційних інфекційних агентів (фармацевтичні препарати, рідини та тканини).

Окрім діагностичної діяльності, якою він займається з 2002 року в Національній лікарні Квінце-Вінгтс у Парижі, доктор Гольдшмідт є волонтером громадської організації «Ophtalmo sansfrontieres / Офтальмологи без кордонів» та допомагає багатьом медичним закладам, серед яких: лікарня "Донка" в Конакрі, районна лікарня Колофати, найпівнічніший регіон в Камеруні, лікарня в Гвінеї Біссау, лікарня Аль Шифа в Ісламабаді та Інститут тропічної офтальмології (IOTA) в Бамако. Бере активну участь у проектах Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) із запобігання сліпоти, а також викладає в багатьох університетах Європи, Азії, Африки та Латинської Америки. Доктор Ґольдшмідт є автором численних наукових публікацій.

Численні запитання, що виникли у аудиторії під час лекції, та жвава дискусія по її закінченні свідчать про інтерес, який викликала лекція у студентів та викладачів нашого Інституту.

В рамках візиту доктора Пабло Ґольдшмідта відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Аргентинської Республіки в Україні пані Єлени Летісії Мікусінскі, Секретаря Посольства Аргентинської Республіки в Україні Мартіна Кастро та проректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка з міжнародних відносин П.О. Беха з керівництвом та завідуючими кафедр ННЦ «Інститут біології та медицини».

 

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Н.В.Скрипник

 

 Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader