НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Kafedra biofisiki LOGO12-15 листопада 2019 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (12 та 13 листопада 2019 р.) і Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки (14 та 15 листопада 2019 р.). відбувся черговий VIIІ з’їзд Українського біофізичного товариства. Серед головних його організаторів був колектив кафедри біофізики та медичної інформатики ННЦ «Інститут біології та медицини»

Програма з’їзду була насиченою і включала 4 наукові сесії, під час яких були заслухані 20 пленарних та усних доповідей, та окрему наукову сесію, на якій були представлені доповіді студентів, аспірантів і молодих вчених, а також стендові доповіді учасників з’їзду.

Представники наукової спільноти України, Великобританії, Польщі та Угорщини обговорювали різні аспекти фундаментальних та прикладних досліджень за напрямами «молекулярна і клітинна біофізика», «біофізика складних систем», «дія фізико-хімічних факторів на живі системи» та ін. В СНУ імені Лесі Українки відбувся круглий стіл за участі членів Президії УБФТ та публічні лекції, з якими виступили чл.-кор. НАН України Шуба Я.М., проф. Макарчук М.Ю., проф. Жолос О.В., Dr O.V. Kopach.

Відповідно до статуту УБФТ під час роботи з’їзду були розглянуті організаційні питання, зокрема звіт Президента УБФТ Коцана І.Я. про результати діяльності Товариства за попередній 4-річний термін. Під час загальної дискусії були обговорені стан та перспективи розвитку біофізики в Україні, визначені першочергові завдання УБФТ, серед яких активізація роботи осередків УБФТ, більш активна участь у роботі Асоціації Європейських Біофізичних Товариств (EBSA), створення нового веб-порталу Товариства, а у більш віддаленій переспективі – спеціалізованого біофізичного журналу.

Відбулося обрання нового керівного складу: Президентом УБФТ було обрано Жолоса О.В., Віце-президентами - Мартинюка В.С., Шубу Я.М., Говоруна Д.М., Поручинського А.І., Вченим секретарем - Цимбалюк О.В. Також затверджено членів Ради на наступний 4-річний термін. Званням Почесного Президента УБФТ разом з Мірошниченком М.С. зараз було відзначено Коцана І.Я. за значний внесок у розвиток Товариства.

Під час з’їзду відбулась також демонстрація навчального та дослідницького обладнання і програмного забезпечення для навчання студентів біомедичних спеціальностей, яку провів Slav Dimov – представник компанії BIOPAC (США), одного із світових лідерів-виробників такої продукції.

Від кафедри біофізики та медичної інформатики до складу Організаційного комітету входили Нурищенко Н.Є. та Мороз О.Ф., до Секретаріату з’їздуПрилуцький Ю.І. та Артеменко О.Ю. Окрему подяку висловлюємо студентам кафедри 2-го курсу магістратури, які активно допомагали в організаційних питаннях.

 

Колектив
кафедри біофізики та медичної інформатики
ННЦ «Інститут біології та медицини»

 

 Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader